Reebok RUN CREW biega we Wrocławiu!

niedziela, 12.8.2018 11:46 852 0

Wrocław to kolejne miasto, w którym tego lata treningi rozpoczęła grupa biegowa Reebok RUN CREW. To najszybciej rozwijająca się społeczność biegaczy w Polsce, wspierana przez markę Reebok. Bezpłatne treningi we Wrocławiu odbywają się w piątki i soboty! 

Reebok RUN CREW to zajęcia dedykowane wszystkim biegaczom, którzy chcą poprawić swoją szybkość, przygotować się do biegów długodystansowych oraz zwiększyć siłę i wytrzymałość. 

Treningi RRC prowadzone są według metody Aerobic Capacity - trenowanie poprzez bieganie - autorstwa Chrisa Hinshawa, trenera i profesjonalnego triathlonisty, który 10-krotnie ukończył wyścig Ironman. Ich program został zaprojektowany tak, aby mogli z niego korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani biegacze.

Spotkania społeczności we Wrocławiu prowadzi Rommel Picon, doświadczony trener i założyciel pierwszego w Polsce CrossFit Boxa - Mjollnir Training.

Zajęcia odbywają się zamiennie, w piątki i soboty o godz. 9:00 (szczegółowe informacje w wydarzeniu na Facebooku), zbiórka na boisku piłkarskim przy ul. Lotniczej 72. 

Społeczność Reebok RUN CREW powstała w 2017 roku w Warszawie. Obecnie treningi RRC odbywają się również, m.in. w Częstochowie, Grudziądzu, Krakowie, Łomży, Tarnowskich Górach, Tczewie, Toruniu, Skierniewicach czy Ostrołęce. Spotkania prowadzą profesjonalni biegacze, lekkoatleci oraz ambasadorzy marki Reebok. 

Podstawowe informacje

Kiedy: w piątki i soboty (zamiennie), o godz. 9:00

Gdzie: zbiórka na boisku piłkarskim przy ul. Lotniczej 72

Link do wydarzenia. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)