„Przerób-My Wrocław 1.0" w Alei Bielany

wtorek, 22.11.2022 14:35 0

24-26 listopada, w Alei Bielany odbędzie się impreza z cyklu „Przerób-My”.

Na gości czekają atrakcje w duchu zero waste, warsztaty twórcze oraz kiermasz wyselekcjonowanych produktów rękodzielniczych. Przerób-My to inicjatywa, która powstała aby promować rękodzieło, rzemiosło oraz propagować ideę upcyklingu i przetwarzania. Wydarzenia z serii Przerób-My odbywają się od 2017 roku wielu galeriach i przestrzeniach eventowych Warszawy. Aleja Bielany jest natomiast miejscem pierwszej edycji tej kreatywnej imprezy we Wrocławiu.

Przerób-My razem z Aleją Bielany oraz Partnerami wydarzenia: IKEA, Ryobi, Obi i Less_  przygotowali dla gości mnóstwo warsztatów i pokazów.  Od czwartku do soboty, w godzinach 11-20, na Uczestników „Przerób-My Wrocław 1.0”czekają takie atrakcje jak:

- Kreatywne DIY (zrób to sam): re-biżu, podkładki pod kubki, lasy w słoiku, dekoracje

- Upcykling ubrań: szarpaki dla psów i wędki dla kotów, relaksacyjne poduszeczki, re -fashion czyli nowa moda ze starych rzeczy

Udział w warsztatach i pokazach jest bezpłatny, bez zapisów. Tłem każdego wydania Przerób-My jest kiermasz rękodzieła i rzemiosła. Nie inaczej będzie także tym razem.  Twórcy – rękodzielnicy zapraszają na swoje stoiska, na których będzie można nabyć, m.in.:

- wyposażenie i dekoracje do wnętrz
- torby i torebki
- unikalną ceramikę
- autorska biżuterię
- niepowtarzalne akcesoria i dodatki

Dodaj komentarz

Komentarze (0)