komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 22 stycznia 2019

Anastazego, Wincentego

PRZED•POKÓJ H13 – pomysły dla Przedmieścia Oławskiego

czwartek, 7.6.2018 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 305
kategorie artykułu:

W pięknie zaaranżowanym lokalu w kamienicy przy ul. Hercena 13 powstała przestrzeń dla organizacji pozarządowych, które chcą realizować działania na rzecz Przedmieścia Oławskiego i jego mieszkańców. 

Organizacje, które zdecydują się na współpracę, będą mogły korzystać ze świeżo wyremontowanych i przestronnych pomieszczeń. Jedna z sal wyposażona jest na potrzeby działalności biurowej – stoły, krzesła, zamykane na klucz szafki na dokumenty, dostęp do internetu oraz kserokopiarki. Stowarzyszenie i fundacje, które włączą się do działania, będą mogły skorzystać z adresu PRZED•POKOJU H13 do rejestracji swojej organizacji. Drugi większy pokój zaaranżowany został w taki sposób, by sprzyjać realizacji zarówno inicjatyw społecznych, jak i dużych projektów. Tu można z powodzeniem organizować spotkania, warsztaty, wydarzenia i kursy, korzystając ze sprzętu niezbędnego organizacjom do tego rodzaju działań.

Razem można więcej

PRZED•POKÓJ H13 powstał również, by zainicjować pozarządowy coworking na Przedmieściu Oławskim i tym samym połączyć siły organizacji, które wspólnie będą chciały tworzyć ciekawe inicjatywy na rzecz mieszkańców. Oprócz możliwości codziennego użytkowania dużych i dobrze wyposażonych pomieszczeń, organizacje będą mogły także korzystać z porad i konsultacji dotyczących planowanych i realizowanych działań na Przedmieściu Oławskim oraz z pomocy przy aplikowaniu o środki na finansowanie projektów, a także wsparcia w zakresie promocji planowanych działań. 

Zaproszenie do działania 

PRZED•POKÓJ H13 zaprasza do współpracy i kontaktu organizacje pozarządowe, które są gotowe zaangażować się w działania na rzecz Przedmieścia Oławskiego i lokalnej społeczności, mają pomysły na działania dostosowane do potrzeb i problemów zdiagnozowanych na Przedmieściu Oławskim i są otwarte na współpracę z innymi organizacjami pozarządowymi w ramach realizowanych tu inicjatyw.

Dni Otwarte w PRZED•POKOJU H13

W dniach 18.06.–24.06.2018 odbędą się Dni Otwarte, podczas których chętne do współpracy organizacje będą mogły bezpłatnie skorzystać z pomieszczeń w PRZED•POKOJU H13. Będzie to doskonała okazja, żeby zorganizować spotkanie, warsztaty i spotkać się z pracownikami Wrocławskiej Rewitalizacji, którzy przybliżą problemy Przedmieścia Oławskiego oraz opowiedzą o projektach realizowanych i planowanych na tym wrocławskim osiedlu. Ciekawym akcentem Dni Otwartych będą bezpłatne warsztaty z tworzenia nazw - pobudzające kreatywność i integrujące organizacje.

 

Wasze komentarze


poniedziałek, 14.1.2019 17:53
czwartek, 10.1.2019 08:30
środa, 2.1.2019 17:18
1
monitoring GPS
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Teagle
New-House
Kserokopiarki
Sklep AZE