Program Executive MBA UEW po raz drugi otrzymał najstarszą i najbardziej prestiżową akredytację AMBA

środa, 10.8.2022 10:10 137 0

 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu po raz kolejny znalazł się wśród elitarnego grona uczelni wyższych z wyróżnieniem AMBA, do których należą m.in. London Business School, Oxford Brookes University Business School czy Copenhagen Business School. Program Executive MBA (wariant polskojęzyczny i międzynarodowy) po raz drugi otrzymał najstarszą i najbardziej prestiżową akredytację AMBA, tym razem na maksymalny możliwy termin, czyli na okres 5 lat.
 
Wyróżnienie przyznawane jest przez The Association of MBA’s (AMBA) - ogólnoświatowe stowarzyszenie, będące niekwestionowanym autorytetem w zakresie kształcenia podyplomowego w dziedzinie zarządzania. Akredytacja AMBA to międzynarodowy standard dla wszystkich programów MBA. Obecnie Stowarzyszenie akredytuje programy dwóch procent najlepszych szkół biznesu w ponad 70 krajach, dlatego wyróżnieniem może pochwalić się niespełna 300 szkół biznesowych na całym świecie.
 
Pierwsza akredytacja dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu została przyznana w 2019 roku, a prace związane z przygotowaniem Uczelni do otrzymania certyfikatu rozpoczęły się już w 2017 roku. Fakt ten potwierdza rangę wyróżnienia, a kolejna, długoterminowa akredytacja cieszy jeszcze bardziej.
 
Na ten niekwestionowany sukces Programu Executive MBA, jak i całej Uczelni składa się długotrwała praca wielu osób, które na przestrzeni lat dokładały wszelkich starań, by utrzymać poziom kształcenia na najwyższym poziomie

Dodaj komentarz

Komentarze (0)