komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 23 stycznia 2021

Ildefonsa, Rajmunda

Prezenty z Wrocławia – zgłoś do bazy

poniedziałek, 23.11.2020 09:30 , komentarze: 0 , odsłony: 587
kategorie artykułu:

Jesteś wrocławskim twórcą rękodzieła? Tworzysz biżuterię, ceramikę, ubrania czy ozdoby? Rezerwujesz vouchery na przyszłe wydarzenia? Zgłoś się do bazy! Będzie opublikowana na stronie www.wroclaw.pl oraz w drukowanym biuletynie.

Przed nami świąteczny czas, czas radości i prezentów. O pandemii wiemy już wszyscy, a najbardziej chyba Ci, dla których przedświąteczny czas był okresem intensywnej sprzedaży swoich wyrobów. W związku z obostrzeniami sanitarnymi nie są organizowane żadne przedświąteczne kiermasze, a i kupujących w sklepach jest mniej.

Kupuj lokalne

Lokalne produkty mają zupełnie inną wartość niż te sprzedawane w tzw. "sieciówkach". Wynika ona z historii, indywidualnych pomysłów oraz unikatowej produkcji. To co powstaje w naszym mieście, to co wytwarzają nasi sąsiedzi, znajomi, współmieszkańcy, jest właśnie wrocławskie, jest po prostu "nasze".

Prezenty z Wrocławia

To pomysł Urzędu Miejskiego Wrocławia na wsparcie lokalnych przedsiębiorców w tym trudnym czasie. Wystarczy, że skorzystasz z naszego formularza i opiszesz, czym się zajmujesz, a my twoją ofertę umieścimy w specjalnym zestawieniu na stronie i papierowym biuletynie wroclaw.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 26.11.2020 r., do godz. 12.00. Zestawienie zostanie opublikowane z początkiem grudnia. 


Bądźmy dumni z Wrocławia jako mieszkańcy! Chwalmy się też tym, co wrocławskie.

źódło: wroclaw.pl

 

Wasze komentarze

czwartek, 21.1.2021 14:17
czwartek, 21.1.2021 13:54
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki