Prezentacja drużyny na TOKAR CUP

środa, 31.1.2024 15:37 311 0

Już w tę niedzielę, 4 lutego, w hali AWF we Wrocławiu odbędzie się charytatywny turniej, na którym będą zbierane pieniądze dla utalentowanego zawodnika Akademii Śląska Wrocław - Franciszka Tokarskiego. Młody piłkarz uległ poważnemu wypadkowi i walczy o powrót do zdrowia. Podczas wydarzenia czeka nas wiele interesujących wydarzeń, w tym prezentacja drużyny Śląska Wrocław na rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy 2023/24.

Dla 14-letniego Franka piłka nożna jest niemal całym światem. Z powodzeniem rozwija swój talent w Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, ale na drodze do kolejnych meczów stanął ciężki wypadek, któremu uległ w grudniu ubiegłego toku. Walcząc o życie i zdrowie „Tokar” pokazał wolę walki tak, jak robił to na boisku. Przed nim jednak nadal specjalistyczna i długotrwała rehabilitacja, której koszty są ogromne. Franek może liczyć na oddanych rodziców, bliskich, kolegów z drużyny, cały klub i środowisko piłkarskie, które licznie nadsyłało wsparcie zarówno materialne, jak i mentalne. Pora na kolejny krok!

Śląsk Wrocław – wspólnie z organizatorem zbiórki, Fundacją „Moc Pomocy” – zapraszają do udziału w turnieju piłki nożnej halowej TOKAR CUP, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc naszemu młodemu zawodnikowi. Turniej odbędzie się 4 lutego w godzinach 9-21 w hali wielofunkcyjnej AWF Wrocław przy ul. Paderewskiego 35. W godzinach 13:30-16:20 oprócz zmagań młodzieży przewidziano mecze pokazowe, chociażby z udziałem mistrzów Polski z 2012 roku – Krzysztofa Wołczka, Piotra Celebana, Mariusza Celebana i innych. Podczas turnieju zorganizowanych zostanie również wiele licytacji, zbiórek oraz „cegiełek”. Wszystko po to, by wspierać naszego młodego zawodnika.  

PREZENTACJA DRUŻYNY ŚLĄSKA WROCŁAW NA RUNDĘ WIOSENNĄ

Dla kibiców, którzy zdecydują się przyjść na turniej i wspierać Franka, około godziny 13:00 zaplanowana jest również prezentacja pierwszej drużyny Śląska Wrocław na rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy 2023/24. To bez wątpienia doskonała okazja, by zobaczyć zawodników lidera i poznać nowe nabytki jeszcze przed walką o najwyższe cele. 

 - Przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę dla kibiców, by docenić tych, którzy zaangażują się w pomoc Frankowi. Na turnieju gościć będziemy chociażby mistrzów Polski z 2012 roku, którym raz jeszcze bardzo dziękuję za obecność, ale TOKAR CUP odwiedzi też cała pierwsza drużyna WKS-u. Zespół Jacka Magiery tydzień później rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej i z pomocą fanów będziemy grali o najwyższe cele. Zapraszamy na turniej, prezentację, a później mecz z Pogonią Szczecin – mówi Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław.

Liczba miejsc na TOKAR CUP jest ograniczona, z tego względu wejście na część z prezentacją drużyny ekstraklasowego Śląska będzie dostępne dla osób z darmowymi voucherami, które można zupełnie bezpłatnie pobrać na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Jednorazowo (tj. w jednej transakcji) można odebrać jeden voucher, ale z jednego konta biletowego możliwe jest kilkukrotne pobranie vouchera, również dla innych osób wybierających się na turniej.

Zapraszamy do wsparcie! Wspólnie pomóżmy Frankowi. 

  

Franciszka Tokarskiego cały czas można wspierać poprzez:
- Wpłatę na konto Fundacji Moc Pomocy - nr konta: 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765
W tytule przelewu: Franciszek Tokarski Turniej   

- Oficjalną zbiórkę:
https://www.mammoc.pl/franciszek-tokarski
Z komentarzem: Franciszek Tokarski Turniej 

- Rozliczenie 1,5%: 
KRS 0000769935 
Cel szczegółowy: Franciszek Tokarski 

- Puszki, które pojawią się w dniu wydarzenia

 


Fot. Rafał Sawicki

Dodaj komentarz

Komentarze (0)