komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 16 lutego 2019

Danuty, Julianny

Premiera MI6 w Cinema City

czwartek, 9.8.2018 09:23 , komentarze: 0 , odsłony: 393
kategorie artykułu:

Już 10 sierpnia na ekranach Cinema City pojawi się „Mission: Impossible – Fallout”, szósta kinowa odsłona przygód Ethana Hunta z niezrównanym Tomem Cruise’m w roli głównej. Po pierwszych zagranicznych pokazach film nazywany jest najlepszym filmem akcji tego roku, ze scenami kaskaderskimi ustanawiającymi nowe standardy w kinie! Produkcja została zrealizowana kamerami IMAX® 3D co dodatkowo sprawi, że nie będzie to kolejny film sensacyjny jakich wiele, ale niesamowita, wciągająca przygoda w wymiarze IMAX®!  Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/imax 

Opinie po pierwszych pokazach prasowych „Mission: Impossible – Fallout” za Oceanem i w Europe są niezwykle entuzjastyczne. Krytycy zwracają uwagę na niebywały, spektakularny rozmach scen kaskaderskich, którego w kinie jeszcze nie było, typując szóstą odsłonę przygód Ethana Hunta nie tylko do miana jednego z najlepszych filmów roku, ale także jednego z najlepszych filmów akcji w historii. Sceny kaskaderskie dosłownie zapierają dech w piersiach. Wyjątkowo spektakularne są sekwencje w powietrzu oraz scena kulminacyjna.

Ethan Hunt wraz ze swoimi sprzymierzeńcami będzie musiał stawić czoła znanej z poprzednich części, śmiertelnie groźnej organizacji, planującej tym razem kradzież niebezpiecznej ilości plutonu. Fabuła bardzo szybko przekształca się w szalony wyścig z czasem, pełen spektakularnych scen akcji, których w kinie jeszcze nie widzieliście!

Obok Toma Cruise’a w obsadzie zobaczymy m.in. Simona Pegg’a, Rebeccę Ferguson, Michelle Monaghan i Aleca Baldwina wszyscy oni powracają do swoich ról z poprzednich filmów, natomiast Henry Cavill, Angela Bassett i Vanessa Kirby dołączają do serii.

Najnowszy porywający sensacyjny thriller, w Cinema City będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX®. Krystalicznie czysty obraz, zwiększona jasność i kontrast zapewnia kinową rozrywkę na najwyższym dostępnym na polskim rynku poziomie. 

Naprawdę mocne uderzenie akcji będzie można poczuć w sali 4DX®, gdzie technologia pobudza dosłownie wszystkie zmysły widza. Ryk silnika i pęd samochodowego wyścigu, dym i podmuch wiatru po spektakularnych eksplozjach – wszystkiego tego będzie można doświadczyć właśnie w salach 4DX®. Takie efekty tylko dla fanów ekstremalnych wrażeń – a od tych fabuła najnowszej odsłony „Mission: Impossible” aż kipi.

Reżyserem filmu jest Christopher McQuarrie. Amerykanin to jednocześnie scenarzysta, reżyser, producent filmowy i aktor. Będzie to drugi wyreżyserowany przez niego film z serii. Kolejną ciekawostką jest fakt Tom Cruise w ogromnej większości scen akcji występował osobiście. Zdjęcia do filmu realizowano m.in. w Paryżu, Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii, Norwegii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Film będzie można następnie obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) i w salach 4DX®w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).

Cinema City organizuje także w okresie wakacyjnym wyjątkową loterię „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” , w której KAŻDY kupujący bilet w sieci Cinema City wygrywa atrakcyjne nagrody. Na wszystkich biletach zakupionych od 1 lipca znaleźć można unikalny kod, który należy zarejestrować na stronie www.kazdybiletwygrywa.pl i…. zaraz po tym przekonać się co wygraliśmy! W loterii czekają wspaniałe nagrody; samochód Jeep Renegade, bony paliwowe, rowery, wycieczki, karty UNLIMITED do kin Cinema City, przekąski kinowe, bilety  i wiele innych!

 

Wasze komentarze


czwartek, 7.2.2019 15:00
poniedziałek, 4.2.2019 12:23
poniedziałek, 28.1.2019 11:00
wtorek, 22.1.2019 15:18
czwartek, 20.12.2018 10:48
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki