komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 16 lutego 2019

Danuty, Julianny

Pościg, wypadek i strzały na Krzykach. Obława CBŚ przy Karkonoskiej! (ZDJĘCIA)

środa, 30.1.2019 20:14 , komentarze: 1 , odsłony: 5549
kategorie artykułu:

Duża akcja Centralnego Biura Śledczego Policji na wrocławskich Krzykach. W rejonie ulicy Karkonoskiej doszło do próby zatrzymania uciekającego kierowcy. Podczas akcji został potrącony policjant, wywiązała się strzelanina. 

Z naszych informacji wynika, że tuż po godzinie 19.00 na ulicy Przyjaźni, przy skrzyżowaniu z Karkonoską doszło do próby zatrzymania kierowcy czarnego opla. Mężczyzna zdołał uciec z miejsca zdarzenia, doprowadzając wcześniej do zderzenia z taksówką. Policjantom udało się zlokalizować poszukiwany pojazd kilka ulic dalej, na parkingu jednego ze sklepów znajdujących się przy ulicy Krzyckiej. Nie wiadomo, czy poszukiwany mężczyzna został zatrzymany.

Jak dodaje rzecznik Centralnego Biura Śledczego Policji - kom. Iwona Jurkiewicz, po godzinie 19.00 na ulicy Przyjaźni policjanci CBŚ chcieli zatrzymać kierowcę czarnego samochodu, niestety ten nie poddał się próbie i zaczął uciekać.  Podczas ucieczki potrącił jednego z policjantów oraz zderzył się z taksówką. Jak dodaje rzeczniczka - aby zatrzymać kierującego policjant oddał strzał z broni służbowej. 

Dla dobra działań, policja nie udziela informacji o tym, czy udało się zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. 

 

Wasze komentarze

To Policja ma problemy z zatrzymaniem . Ale co ma...
poniedziałek, 04.02.2019 09:06 autor: autor

czwartek, 14.2.2019 09:09
2
poniedziałek, 11.2.2019 08:40
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki