Porwano Majora! Potrzebna jest pomoc!

czwartek, 11.12.2014 09:04 5057 0

7 grudnia we wrocławskim parku Skowroni został porwany buldog o imieniu Major.

Major to młody (15 mies.) buldożek francuski, jest czarny, ale na grzbiecie ma białą, trójkątną łatkę. W momencie porwania miał na sobie bluzę adidasa oraz beżowe szelki i smycz.

Pies pochodzi z hodowli, ale jego właściciel złamał zapisy w umowie (m.in. zaniedbał psa, uczył go agresywnych zachowań zarówno do zwierząt jak i do ludzi a potem oddał), więc hodowczyni znalazła psiakowi nowy, porządny i kochający dom...mimo wszystko były właściciel ukradł w niedzielę psa podczas buldożkowego spotkania w parku Skowroni. 

Złodziej to Marcin D. Niestety nie znane jest jego miejsce pobytu (pod adresem zameldowania nie przebywa).

 - Mężczyzna, który porwał Majora, jest agresywny i uczy psa złych rzeczy - twierdzi właścicielka Karolina Różańska i dodaje, że pies może przeybywać najprawdopodobniej w okolicy Dworca PKS, PKP, na Gaju lub na Hubach.

Na policji zostało złożone doniesienie o popełnieniu przestępstwa, ale właścicielka zwraca się z prośbą o pomoc w zlokalizowaniu miejsca przebywania Marcina D. oraz (przede wszystkim) Majora!
Ostatnim razem Major był widziany w tramwaju w towarzystwie brunetki w okularach.

Psiak jest grzeczny, chętnie się bawi, więc bez obaw można do niego podejść.

Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje na temat Majora, proszony jest o pilny kontakt pod numer 505 972 480 lub zgłoszenie informacji na najbliższy komisariat polcji.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)