komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 20 października 2020

Ireny, Kleopatry

Pokazy "Małej Syrenki" w kinach Helios - 14-15.09.2019

wtorek, 10.9.2019 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 459
kategorie artykułu:

Kina Helios Wrocław Magnolia Park i Helios Wrocław Aleja Bielany zapraszają na jedną z najpiękniejszych animacji wszechczasów „Małą syrenkę”. Wyjątkowe, rodzinne pokazy odbędą się już 14 i 15 września o godzinie 12:00

„Mała syrenka” Disneya powraca do kin z okazji 30-lecia filmu!

Ariel, obdarzona duchem odkrywcy syrena, żyje w Atlantyce, podwodnym królestwie jej surowego ojca. Jest oczarowana światem ludzi i wbrew zakazowi króla Trytona często wypływa na powierzchnię. Pewnego dnia podczas sztormu ratuje życie młodemu księciu… 

Zdecydowana, by stać się człowiekiem, zawiera układ
z przebiegłą wiedźmą morską Urszulą. Ceną za ludzką postać jej jest piękny głos. Z pomocą przyjaciół: gadatliwego Florka i nadwornego kompozytora Sebastiana, Ariel musi zdobyć miłość księcia i ocalić królestwo – czeka ich szalony wyścig z czasem!

W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi: Beatę Jankowską-Tzimas, Jacka Kopczyńskiego, Emiliana Kamińskiego oraz Stanisławę Celińską.

Widzowie będą mogli wskoczyć w wir podwodnych przygód „na morza dnie” i ponownie zobaczyć prawdziwy disneyowski klasyk na wielkim ekranie. Widowiskowa animacja, barwne postacie i nagrodzona dwoma Oscarami® muzyka z pewnością zachwyci nowe pokolenie kinomanów.

Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/malasyrenka.   

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
poniedziałek, 19.10.2020 12:16
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki