komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 28 maja 2020

Jaromira, Justa

Podczas kontroli drogowej wypadły mu z kieszeni woreczki z narkotykami

wtorek, 31.3.2020 11:24 , komentarze: 0 , odsłony: 376
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci, zwrócili uwagę na kierującego osobowym Volkswagenem, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. 46-latkowi w momencie, gdy stał przy radiowozie, wypadły z kieszeni woreczki z narkotykami i dwie szklane lufki. Mężczyzna został zatrzymany, a teraz zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozić mu może kara pozbawienia wolności do 3 lat. O jego losie zadecyduje sąd.

Chwilę przed północą, wrocławscy mundurowi kontrolując teren Leśnicy, zwrócili uwagę na mężczyznę, którego ewidentnie widok policjantów zaniepokoił. 46-latek zaczął się nerwowo zachowywać, co nie umknęło uwadze funkcjonariuszy. Policjanci wiedzą jakie zachowania zazwyczaj mogą świadczyć o braku chęci na spotkanie z nimi, dlatego postanowili zatrzymać kierującego. Podczas kontroli drogowej rozmawiali o przyczynach jego zdenerwowania. 

Wrocławianin nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, ale nie było to podstawowym powodem jego nerwowego zachowania. Stróże prawa chcąc sprawdzić w systemach policyjnych, tożsamość mężczyzny poprosili, aby podszedł do radiowozu. 46-latkowi podczas legitymowania, wypadły z kieszeni 3 woreczki strunowe z zawartością suszu koloru zielonego oraz dwie szklane lufki.

Test zabezpieczonej substancji wskazał na obecność thc, która jest składnikiem marihuany. Policjanci łącznie ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście porcji handlowych tego środka odurzającego.

Nocna przejażdżka 46-letniego wrocławianina zakończyła się przewiezieniem do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Teraz o jego losie zadecyduje sąd, a zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie środków odurzających bądź substancji psychotropowych, grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

/KMP Wrocław 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 14 godz temu
poniedziałek, 25.5.2020 12:44
piątek, 22.5.2020 18:53
2
środa, 20.5.2020 14:10
1
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele