Podaruj książkę potrzebującym dzieciom

środa, 24.11.2021 13:56 120 0

Centrum Handlowe Auchan Bielany ponownie zaprasza do udziału w zbiórce książek dla dzieci pod hasłem „Cyrkuluj książeczko”. Egzemplarze zebrane podczas akcji organizowanej we współpracy z fundacją „Już pomagam” zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz na szpitalnych oddziałach. Akcja trwa do 31 stycznia 2022 roku.

Czytanie kształtuje wyobraźnię i pomaga oderwać się od codziennych zmartwień. Jest to szczególnie potrzebne dzieciom przebywającym w szpitalach, domach dziecka czy placówkach pogotowia opiekuńczego. Z myślą o tych maluchach w potrzebie prowadzona jest coroczna zbiórka książek pod hasłem „Cyrkuluj książeczko”.

Egzemplarze zebrane w trakcie akcji w Centrum Handlowym Auchan Bielany zostaną przekazane wybranym oddziałom dziecięcym szpitali, domom dziecka, pogotowiu opiekuńczemu, a także szkołom podstawowym, w tym szkołom specjalnym. Część z nich trafi także do publicznych bibliotek, dzięki czemu dzieci będą miały łatwiejszy dostęp do świata literatury.

Klienci odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Bielany mogą wziąć udział w akcji do końca stycznia 2022 roku.  W pasażu galerii handlowej będzie stał specjalny pojemnik, do którego każdy może oddać książki dla małych czytelników – bajki, opowiadania, wierszyki oraz albumy. Wszystkie trafią do potrzebujących dzieci, wprowadzając w ich życie odrobinę radości.

Akcja „Cyrkuluj książeczko” trwa do końca stycznia 2022 roku. Książki można przynosić do Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich w godzinach pracy obiektu, czyli od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:30 do 21:00, w soboty od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:30 do 20:00.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)