komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 16 stycznia 2019

Marcelego, Włodzimierza

Pijany uderzył motorowerem w drzewo. Policji tłumaczył, że to wina żwiru...

piątek, 18.5.2018 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 544
kategorie artykułu:

Mieszkaniec Biskupic Podgórnych jechał motorowerem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w drzewo. Interweniujący na miejscu policjanci wrocławskiej drogówki, udzielili mężczyźnie pomocy i wtedy okazało się, że jest nietrzeźwy. Niestety mężczyzna nie widział nic złego w swoim nieodpowiedzialnym zachowaniu. Tłumaczył funkcjonariuszom, że to wszystko przez żwir i kamienie. Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Patrol Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pojechał do Biskupic Podgórnych natychmiast po otrzymaniu informacji o wypadku, by zabezpieczyć miejsce i wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci zaczęli od udzielenia pomocy poszkodowanemu motorowerzyście. Następnie zajęli się rozbitym na przydrożnym drzewie Junakiem i zabezpieczeniem śladów potwierdzających przebieg wypadku.

Mężczyzna był przytomny jednak w wyniku zdarzenia odniósł liczne obrażenia w związku z powyższym szybko wezwano pogotowie ratunkowe.

47-latek niestety nie widział nic złego w swoim nieodpowiedzialnym zachowaniu, które doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem i zderzenia z przydrożnym drzewem. Tłumaczył funkcjonariuszom, że jadąc na motorowerze, na łuku drogi najechał na żwir oraz drobne kamienie i to one są winne.

Po badaniu jakie przeprowadzili policjanci okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,5  promila alkoholu w organizmie.

Rannego mężczyznę policjanci przekazali pod opiekę lekarzy.

Bezmyślne zachowanie mieszkańca Biskupic Podgórnych mogło mieć dużo poważniejsze lub wręcz tragiczne w skutkach konsekwencje. Niestety stworzył on zagrożenie nie tylko dla siebie ale także innych uczestników ruchu drogowego.

O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 2 godz temu
poniedziałek, 14.1.2019 17:53
niedziela, 13.1.2019 11:00
niedziela, 13.1.2019 10:30
niedziela, 13.1.2019 09:02
piątek, 11.1.2019 16:00
Sklep AZE
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Teagle
New-House
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kserokopiarki
monitoring GPS