komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 21 września 2019

Jonasza, Mateusza

Pijany 59-letni mieszkaniec Wrocławia wjechał samochodem w budynek

wtorek, 10.9.2019 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 567
kategorie artykułu:

Ta niebezpieczna sytuacja miała miejsce na terenie wrocławskiego Grabiszynka. Tuż po godzinie 1 w nocy, wrocławscy policjanci otrzymali informacje o zdarzeniu drogowym z udziałem prawdopodobnie nietrzeźwego kierowcy i pilnie pojechali na miejsce. Okazało się, że 59-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył autem w budynek mieszkalny. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawdzenia przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazały, że ma on 1.4 promila alkoholu w organizmie i jechał mimo cofniętych uprawnień. Został zatrzymany i teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, interweniowali na jednej z ulic wrocławskiego Grabiszynka, natychmiast po otrzymaniu informacji o zdarzeniu drogowym z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Okazało się, że stracił on panowanie nad osobową skodą i wypadł z jedni uderzając w pobliski budynek mieszkalny.

Ten 59-letni mieszkaniec Wrocławia, jechał mając 1.4 promila alkoholu w organizmie, co potwierdziło badanie alkomatem. Sprawdzenia w policyjnych systemach informatycznych wykazały też, że od 2017 toku mężczyzna ma cofnięte uprawienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Na szczęście nikomu, w związku z tą niebezpieczną sytuacją, nic się nie stało.

Kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. W świetle obowiązujących przepisów, grozić mu może kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 /KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 16.9.2019 07:30
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele