komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 15 lutego 2019

Jowity, Faustyna

Pijany 29-latek dewastował klatkę schodową. Musiała interweniować policja

czwartek, 4.10.2018 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 522
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę dewastującego klatkę schodową oraz drzwi wejściowe do budynku, na jednym z osiedli Wrocławia. Jak się okazało 29-latek był pijany. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Przez cały czas był agresywny i nie chciał wykonywać poleceń interweniujących policjantów. Wartość strat wstępnie oszacowano na kwotę co najmniej 1500 złotych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za zniszczenie mienia grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pojechali na jedno z osiedli, na terenie dzielnicy Krzyki, gdzie nieznany mężczyzna dewastował klatkę schodową.

Po przyjeździe, funkcjonariusze od razu zauważyli podejrzanego mężczyznę, który na ich widok próbował się oddalić. Policjanci zatrzymali 29-latka. Był agresywny i nie chciał wykonywać poleceń interweniujących policjantów.

Jak się okazało, mężczyzna wielokrotnie kopiąc, uszkodził drzwi wejściowe do budynku oraz drzwi do jednego z mieszkań. Wartość szkód właścicielki mieszkania wyniosła 1500 złotych. 

Sprawca nie chciał się przyznać do popełnionego czynu i w dalszym ciągu zachowywał się wulgarnie. Jednak świadkowie zdarzenia zgodnie potwierdzili, że to on dokonał zniszczeń.

Policjanci podczas rozmowy z mężczyzną wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

29-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz sąd będzie decydować o losie mężczyzny. Za zniszczenie mienia grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


czwartek, 14.2.2019 09:09
2
poniedziałek, 11.2.2019 08:40
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele