komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 21 kwietnia 2019

Anzelma, Bartosza

Pijany 26-latek zdewastował sześć samochodów zaparkowanych przy ulicy

środa, 7.11.2018 08:00 , komentarze: 1 , odsłony: 684
kategorie artykułu:

Policjanci z wrocławskiej komendy miejskiej zatrzymali mężczyznę, który uszkodził sześć zaparkowanych pojazdów. Mężczyzna mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie szedł ulicą i dewastował napotkane samochody. Kontakt z nim był utrudniony i nie potrafił logicznie wyjaśnić powodów swojego zachowania. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Dzielnicowy oraz funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komisariatu Policji Wrocław – Grabiszynek, wczesnym rankiem pojechali na interwencję na ulicy Lwowskiej. Na miejscu policjanci zastali świadków oraz mężczyznę chodzącego w bezpośredniej bliskości uszkodzonych pojazdów.

Świadkowie zdarzenia opisali całe zajście. Młody mężczyzna idąc ulicą uszkadzał po kolei zaparkowane wzdłuż pojazdy. Samochody miały widoczne zarysowania lakieru, wgniecenia a jeden również urwane obie listwy boczne.

Policjanci zatrzymali 26-latka. Mężczyzna pytany o powód swojego zachowania nie potrafił racjonalnie udzielić odpowiedzi. Nie wiedział również jak znalazł się w tej sytuacji. Kontakt z nim był utrudniony.

Jak się wkrótce okazało, głównym powodem jego zachowania był alkohol. Mężczyzna po przebadaniu alkomatem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Swoim bezmyślnym zachowaniem uszkodził 6 samochodów.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. O jego losie będzie decydować teraz sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Zamknąć na 5 lat i będzie przez 5 lat spokój
środa, 07.11.2018 15:39 autor:

poniedziałek, 15.4.2019 09:25
2
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki