Pierwszy Festiwal Pasibrzucha już w lipcu z… pierwszą na świecie płatnością okiem

środa, 23.6.2021 15:02 796 0

Pyszne jedzenie i… jeszcze raz jedzenie, a do tego mnóstwo atrakcji – tak zapowiada się pierwszy Festiwal Pasibrzucha, który od 2 do 4 lipca zaplanowano we Wrocławiu. Partnerem strategicznym wydarzenia, oferującym wyjątkową płatność okiem został fintech PayEye. 

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice w pierwszy weekend lipca przemieni się w wielki tor smakoszy, gdzie zjadą się przedstawiciele najlepszych konceptów gastronomicznych. Pierwszy Festiwal Pasibrzucha, to nie tylko dobre jedzenie, ale też liczne atrakcje i wydarzenia towarzyszące. 

– Od lat bierzemy udział w zlotach foodtrucków w całej Polsce. Zawsze marzyliśmy jednak o stworzeniu własnego święta jedzenia i zabawy, czyli wydarzenia celebrującego to z czym Pasibus kojarzy się najbardziej. Spróbujemy odzwierciedlić uliczny klimat Wrocławia, więc Tor na Partynicach zmieni się nie do poznania. Jesteśmy otwarci nie tylko na nowe smaki, rozwiązania, ale też na nowe technologie. Nasze korzenie są we Wrocławiu, dlatego i my postanowiliśmy przyłączyć się do pilotażu płatności okiem. Sam jestem zwolennikiem prostych oraz intuicyjnych rozwiązań i nie ukrywam, że chętnie z nich korzystam. W przypadku PayEye okazuje się, że razem możemy pomóc w rozwijaniu i dopracowaniu super technologii – mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa. 

To właśnie kultowa marka Pasibus, organizuje Festiwal Pasibrzucha wspólnie z firmą Wrocław StrEAT. Podczas lipcowego festiwalu dostępne będą EyePass’y, których pozyskanie umożliwi dokonywanie zakupów i uzyskanie rabatów dzięki płatności… okiem.  

– Płatność jednym spojrzeniem to wygoda, szybkość i bezpieczeństwo. Możemy zapłacić za wszystko nie mając przy sobie zupełnie nic. Do skorzystania z tej wyjątkowej płatności będziemy namawiać również uczestników festiwalu. Zaoferujemy także konkretne rabaty, dzięki czemu korzystanie z wielu festiwalowych smaków będzie jeszcze tańsze – zapowiada Stefan Augustyn, PR & Communications Manager PayEye. 

EyePass’y, bo o nich mowa będzie można kupić z 20% rabatem oraz płacić u wszystkich wystawców Festiwalu Pasibrzucha na Partynicach. Przedsprzedaż EyePass'ów rusza w środę, 23 czerwca w Pasibusie Dziadzio przy ul. Powstańców Śl. 5 we Wrocławiu. Specjalne kupony do płacenia podczas festiwalu będą dostępne w Dziadziu od 23 czerwca do 30 czerwca w godz. 12.00-20.00. Dla tych, którzy się pospieszą czekają upominki z gadżetami od PayEye i Pasibusa.

Natomiast podczas Festiwalu, czyli 2-4 lipca, EyePass’y będą dostępne z 20% rabatem w dwóch strefach PayEye, przy specjalnej chilloutowej plaży w strefie dedykowanej marce.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)