Pierwsi kibice bliżej Śląska

piątek, 16.1.2015 12:25 2012 0

Siedzibę Śląska Wrocław w środowy wieczór odwiedziło ponad dwudziestu kibiców, którzy po raz pierwszy w historii pojawili się na spotkaniu zatytułowanym "Bądź Bliżej Śląska". Fani Trójkolorowych mieli szansę dokładnie przepytać szkoleniowca WKS-u Tadeusza Pawłowskiego, obrońcę wicelidera T-Mobile Ekstraklasy Piotra Celebana oraz Krzysztofa Ostrowskiego.

- Bardzo nam miło, że możemy się spotkać, bo my też chcielibyśmy was bliżej poznać. Z boiska nie mamy takiej okazji - żartobliwie rozpoczął spotkanie z kibicami Śląska trener Tadeusz Pawłowski. - Po meczu zawsze podchodzimy pod trybuny, ale tam nie mamy szansy, by z państwem porozmawiać, czy wymienić poglądy na temat piłki nożnej. Myślę, że mogę podziękować państwu w imieniu klubu za to, że wykupiliście karnety na nasze mecze. Bardzo nam zależy, by liczba stałych kibiców na naszych spotkaniach była coraz większa. Jeszcze raz dziękuję i zapraszam, abyście namawiali innych i przekazywali im, że warto chodzić na nasze mecze i oglądać naszą widowiskową oraz docenianą, jak w przypadku meczu z Legią, grę - dodawał opiekun wicelidera rozgrywek.

Fani zielono-biało-czerwonych dokładnie przepytali trenera Pawłowskiego z kwestii transferowych, mentalności jego zawodników, a także tajemnic szatni drużyny. Nie zabrakło także zapytań kierowanych do piłkarzy Wojskowych, jak również… do obecnych na spotkaniu pracowników klubu!

- Specjalnie na spotkanie z zawodnikami i trenerem przejechałem 85 km. O 1:30 muszę wstać jeszcze do pracy, ale na pewno nie żałuję, że mogłem w tym spotkaniu uczestniczyć. Jeśli takie zaproszenie by się ponownie pojawiło, to na pewno z niego skorzystam - zaznaczał pan Mirosław Majchrzak.

- Uważam, że to spotkanie to bardzo dobry pomysł. Dowiedzieliśmy się dziś wielu ciekawych rzeczy, o których nie zawsze piszą gazety. Tutaj otrzymywaliśmy wiadomości bezpośrednio z pierwszej ręki, od trenera i jego zawodników - podkreślał brat pana Mirosława, Piotr. - Trener Pawłowski jest przesympatycznym człowiekiem, więc nie brakło śmiechu i przyjaznej atmosfery. Chciałbym na pewno uczestniczyć w kolejnych takich spotkaniach. Zachęcamy innych, by też brali w nich udział. Naprawdę warto.

Atmosferę pierwszego spotkania z kibicami doceniali również piłkarze zielono-biało-czerwonych: - To dla nas miłe uczucie, że możemy porozmawiać z kibicami i to nie tylko o piłce, ale i o innych, życiowych sprawach. Na pewno będą kolejne spotkania i mogę tylko polecić kibicom, aby na nie przychodzili i zadawali nam pytania - zaznaczał Piotr Celeban.

- Liczę, że wieści o naszym spotkaniu rozniosą się po Wrocławiu i kibice chętnie będą przychodzili na kolejne edycje - dodawał Krzysztof Ostrowski. - Dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy, np. odnośnie tego, czego kibice oczekują od nas i od klubu. Te uwagi są bardzo fajne i na pewno nas cieszą, tak samo jak fakt, że my możemy przekazać fanom nasze oczekiwania względem nich.

To było pierwsze spotkanie z serii "Bądź Bliżej Śląska", skierowane przede wszystkim do osób, które kupiły karnety na mecze WKS-u. Kolejne planowane jest już za miesiąc.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)