komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

Partnerzy Polish Days 2017

niedziela, 16.7.2017 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1724
kategorie artykułu:

Polish Days to najważniejsze wydarzenie branżowe MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, współorganizowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Polish Days odbędą się w dniach 8-10 sierpnia 2017 podczas 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty (3-13 sierpnia 2017).

 W tym roku dołączyło do nas aż 5 komisji filmowych: Wrocław Film ComissionMazovia Warsaw Film Comission, Łódź Film Comission, które świętuje 10-lecie istnienia Łódzkiego Funduszu Filmowego, Kraków Film Comission - partner projektu LIM "Less Is More" - europejskiej platformy dla niskobudżetowych produkcji fabularnych oraz Podkarpackie Film Commission

Już po raz drugi  naszym partnerem jest EAVE, które wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej przyzna stypendium dla polskiego producenta i polskiego projektu filmowego na etapie developmentu, które pokryje koszty udziału w prestiżowym programie producenckim EAVE w 2018 roku.

Nasi partnerzy z firm post-produkcyjnych: Coloroffon Film oraz Aeroplan Studios przyznają wybranym projektom nagrody w postaci usług post-produkcyjnych dźwięku i obrazu na preferencyjnych warunkach.

Naszym partnerem jest również Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA) powstała 1 czerwca 2017 roku w wyniku połączenia Filmoteki Narodowej i Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

Przedmiotem działania FINA jest gromadzenie, katalogowanie, restaurowanie i udostępnianie zbiorów i materiałów dokumentacyjnych, dotyczących narodowego i międzynarodowego dziedzictwa audiowizualnego, w tym filmowego, a także współtworzenie, produkcja, rejestracja i promocja dzieł kultury o wysokim poziomie artystycznym w celu ich emisji w mediach publicznych i prywatnych. FINA prowadzi również działalność edukacyjną, kulturalno-oświatową i wydawniczą oraz wykorzystuje nowe technologie (w tym internet) do działań w zakresie upowszechniania kultury audiowizualnej.

Źródło: Informacja prasowa

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.10.2019 09:24
poniedziałek, 7.10.2019 11:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki