Panthers Wrocław podejmą gości z Berlina. Wielkie widowisko na Stadionie Olimpijskim

wtorek, 9.8.2022 10:19 217 0

Niezwykle emocjonujące spotkanie z mistrzami Europy w ubiegłej kolejce to najlepsza zapowiedź kolejnego meczu Panthers Wrocław – tym razem rewanżu z Berlin Thunder. Rozdrażnionym Panterom, które ostatnie spotkanie z Galaxy przegrali (w ostatnich sekundach) jednym punktem, z pewnością nie zabraknie motywacji, aby na oczach własnej publiczności dopisać do swojego konta kolejne zwycięstwo. Wielkie sportowe emocje to jedno. Na kibiców, którzy 14 sierpnia odwiedzą Stadion Olimpijski, czeka też wyjątkowa strefa atrakcji, która gwarantuje najlepszy sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia. 
 
Panthers chcą wielkiego zwycięstwa
 
Choć Panthers Wrocław mogą mówić o wielkim pechu w tym sezonie, to z całą pewnością w rewanżowym spotkaniu z Berlin Thunder zrobią wszystko, aby ponownie pokazać się z jak najlepszej strony. Plaga kontuzji, potem dwie porażki po dogrywkach, a ostatnio utrata prowadzenia w ostatnich sekundach spotkania z Frankfurt Galaxy. Limit pecha dla Panthers Wrocław w tym sezonie zdecydowanie został wyczerpany. Wrocławianie zamierzają po raz kolejny udowodnić, że należą do ścisłej europejskiej czołówki. Cel to czwarte zwycięstwo w sezonie.
 
– Nasze ostatnie spotkanie z Galaxy przez wielu kibiców zostało okrzyknięte najciekawszym meczem sezonu ELF. Z naszej strony pozostaje wielki niedosyt, bo utrata prowadzenia w ostatniej akcji spotkania to najgorszy scenariusz, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Mimo to jednak po raz kolejny pokazaliśmy, że stać nas na grę na najwyższym europejskim poziomie i nie inaczej będzie w meczu z Berlin Thunder. Zrobimy wszystko, aby 14 sierpnia nasi kibice zobaczyli Panthers w najlepszym wydaniu i wspólnie z nami mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa – zapowiada Michał Latoś, Prezes Zarządu Panthers Wrocław.
 
Plan na niedzielę
 
O wielkich emocjach towarzyszącym meczom Panthers Wrocław nikogo nie trzeba przekonywać. Kibice uwielbiają jednak zmagania reprezentantów Polski w europejskich rozgrywkach nie tylko za widowiskowe akcje, ale również za wspaniałą atmosferę, która zawsze im towarzyszy. Mecze futbolu amerykańskiego we Wrocławiu to nie tylko wielkie sportowe widowisko, ale również gotowy plan na spędzenie weekendu. I to dla całej rodziny.
 
Co czeka na kibiców, którzy w kolejną niedzielę będą wspierać Panthers? Wizyta na Stadionie Olimpijskim to okazja m.in. do skorzystania ze strefy food trucków, wzięcia udziału w konkursach od sponsorów czy obejrzenia pokazów cheerleaders. Na najmłodszych kibiców będzie czekać strefa dmuchańców, w tym mini-boisko do futbolu amerykańskiego oraz klubowe maskotki – uwielbiane przez dzieci Miaurycy i Miaugosia. Z kolei na trybunach sportowej rywalizacji towarzyszyć będzie profesjonalny komentarz, rytmy najlepszej muzyki oraz – jak zawsze – fantastyczny doping. Brzmi wystarczająco zachęcająco, aby w ekscytujący sposób spędzić dzień.
 
– Ci, którzy na własne oczy obserwowali nasze ostatnie spotkanie z Galaxy, doskonale wiedzą, jak widowiskowym i nieprzewidywalnym sportem jest futbol amerykański. Jak zwykle jednak obok rywalizacji na boisku i towarzyszącym jej wielkim emocjom na trybunach, na kibiców, którzy będą nas wspierać, czeka dodatkowo cała strefa atrakcji – zarówno dla tych starszych, jak i młodszych. Jesteśmy przekonani, że to doskonała propozycja na spędzenie niedzieli! – przekonuje Jakub Głogowski, General Manager Panthers Wrocław.
 
Szczegóły dotyczące spotkania
 
Bilety na mecz Panthers Wrocław z Berlin Thunder można kupić już teraz w serwisie Ticketmaster, a także w kasach w dniu meczu. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się 14 sierpnia na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu osobiście, mają możliwość śledzenia spotkania na żywo od godz. 15.00 na antenie Polsat Sport Extra.​​
 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)