komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 18 kwietnia 2019

Boguslawy, Apoloniusza

Otwarcie nowego beach baru we Wrocławiu!

środa, 10.4.2019 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 390
kategorie artykułu:

Beach bar o nazwie Hydroplan zostanie otwarty 27 kwietnia i wzbogaci ofertę gastronomiczną południowo-zachodnich dzielnic Wrocławia. Widok podchodzących do lądowania samolotów, staw otoczony drzewami, boiska i ogromny plac zabaw - to tylko wybrane atrakcje, jakie ma do zaoferowania nowe wrocławskie miejsce spotkań. 

Hydroplan to pierwszy we Wrocławiu beach bar znajdujący się nad stawem. Przy końcu ulicy Kunickiego trwają przygotowania do otwarcia przestrzeni zajmującej ponad hektar. Na tym obszarze autorzy inicjatywy zaplanowali ogromną strefę dla dzieci, strefę gastro z food truckami i miejscem do rodzinnego grillowania, a także boiska do siatki i gry w kometkę.

Hydroplan został zaprojektowany jako miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Dla najmłodszych przewidziano ogromny, ogrodzony plac zabaw o powierzchni 1400 m2. Maluchy będą mogły powspinać się na linarium a także skorzystać z licznych sprężynowców, huśtawek i karuzeli. Starsze dzieci na pewno chętnie skorzystają z 25-metrowej  tyrolki. 

Na miejscu pojawi się również strefa eventowa ze sceną, na którą zapraszani będą muzycy, aktorzy i animatorzy kultury. Klimatyczne altany pozwolą na kameralne spędzenie czasu z przyjaciółmi. W najbliższym czasie, na terenie Hydroplanu będzie można organizować również imprezy okolicznościowe, z plenerowymi weselami włącznie.

Nowy beach bar powstaje na styku Muchoboru, Oporowa i Strachowic, w pobliżu lotniska, co ucieszy wszystkich, których odpręża widok podchodzących do lądowania samolotów. Oddalona od Odry, południowo-zachodnia część Wrocławia w naturalny sposób charakteryzuje się mniejszą ilością beach barów, w porównaniu do dzielnic zlokalizowanych po drugiej stronie miasta. - Wybraliśmy lokalizację przy ulicy Kunickiego, by odpowiedzieć na zapotrzebowanie tutejszych mieszkańców, którzy do tej pory nie mieli w okolicy obiektu tego rodzaju - mówi Arkadiusz Szafraniec, koordynator projektu Hydroplanu. - Bardzo zależy nam, by stworzyć nie tylko miejsce rozrywki, ale i przestrzeń do integracji lokalnej społeczności, umożliwiającą wartościowe spędzanie czasu.

Weekend otwarcia już 27-28 kwietnia. Zapowiada się największy piknik we Wrocławiu. - Mamy ogromną ilość pomysłów i pracujemy nad tym, aby je wszystkie wcielić w życie. Chcemy stworzyć miejsce dla kreatywnych, zaangażowanych ludzi. Wszyscy są do nas zaproszeni: studenci, osoby młode, dzieci, ich rodzice i dziadkowie. Naszą ideą nie jest działanie w pojedynkę jako firma, ale projekt społeczny, który zaangażuje naszych gości do wspólnego tworzenia przestrzeni hydroplanu. Dlatego z przyjemnością zaprosimy ich do organizowania u nas własnych wydarzeń, warsztatów, spotkań integracyjnych, czy szkoleń - mówi Agata Rycombel, manager Hydroplanu.

 

Wasze komentarze


Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki