Osobowicka Ósemka

poniedziałek, 19.9.2022 09:59 0

8 km do pokonania i co najmniej ukończone 18 lat – takie dwa wymagania stawiają organizatorzy 15. biegu przełajowego. Zapewniają, że biegacze wystartują bez względu na pogodę 2 października.

Nie ma opłaty startowej, za to będą medale. Zapisujcie się. Rada Osiedla Osobowice-Rędzin zaprasza na XV edycję Osobowickiej Ósemki. Pobiec może każdy, kto do 29 września zapisze się na bieg i do 2 października 2022 r. ukończy 18 lat.

Zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zdolności do udziału w biegach długodystansowych lub do podpisania oświadczenia udziału na własną odpowiedzialność. Za miejsca 1-3 będzie medal w każdej kategorii wiekowej. Przewidziane są też medale dla trzech najlepszych biegaczek i biegaczy zameldowanych i mieszkających na osiedlu Osobowice-Rędzin.

Obowiązuje limit 200 zawodników. Ich weryfikacja i wydawanie numerów startowych - 2 października od godz. 8.30 do 9.40 w biurze zawodów: Las Osobowicki – boisko leśne.

Start: godz. 10.00 W dniu zawodów organizator nie przewiduje zapisów. Zgłoszenia są przyjmowane do 29 września w internecie pod adresem.

źródło: wroclaw.pl/go

Dodaj komentarz

Komentarze (0)