Operacja Grodno: koncert online

wtorek, 4.5.2021 11:05 166 0

Drodzy Widzowie!

Tęsknicie za koncertami? Kochacie podróże, muzykę i historię? Lubicie słuchać wspaniałych utworów
o miłości?

Jeśli tak to mamy dla Was idealną propozycję na początek maja!

Już 6 i 7 maja o godzinie 20:00 zapraszamy Państwa przed odbiorniki na 2 niezwykłe, muzyczne wieczory z najpiękniejszymi piosenkami o Miłości!

Wystąpią dla Państwa artyści wrocławskiej Sceny pod Regałem, która skupiła wokół recitalu ponad 20 wykonawców z Polski i z zagranicy! Projekt nosi nazwę: „OPERACJA GRODNO”, ze względu na cudowną lokalizację, w której wydarzenie się odbędzie! Dzięki uprzejmości przedstawicieli gminy Walim, Zamku Grodno oraz Hotelu Maria Antonina w Zagórzu Śląskim podjęliśmy trud zorganizowania jedynego pod wieloma względami projektu, będącego oddolną inicjatywą wielu środowisk artystycznych i turystyczno-historycznych. Ideą naszego koncertu jest ratowanie sektorów kultury, turystyki oraz gastronomii w regionie poprzez promowanie niezwykle utalentowanych, młodych artystów oraz popularyzowanie atrakcji Dolnego Śląska w obrębie gminy Walim.

Podczas koncertu usłyszą Państwo wiele cudnych utworów z repertuaru takich mistrzów słowa jak: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski, Edward Stachura czy Andrzej Włast. Nie zabraknie wielkich przebojów muzyki rozrywkowej, wśród których pojawią się utwory śpiewane przez Krzysztofa Krawczyka, Marylę Rodowicz, Andrzeja Zauchę czy zespół Skaldowie.

Na scenie pojawi się ponad 20 artystów Sceny pod Regałem z Polski i z zagranicy oraz goście specjalni. Przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle zróżnicowany repertuar, odważne i niebanalne aranżację oraz ogromną dawkę pozytywnej energii, dzięki czemu te 2 muzyczne wieczory staną się niezapomnianymi momentami w Państwa życiu! Warto być z Nami, by wspólnie cieszyć się muzyką i obdarowywać się uśmiechem i pozytywną energią! Liczymy gorąco na Państwa wsparcie i obecność podczas tych 2 dni koncertowych! Nasza inicjatywa jest nastawiona na wzajemną pomoc oraz propagowanie poszczególnych sektorów gospodarki, które najciężej odczuły pandemię i niewątpliwie potrzebują Naszego wsparcia przy odbudowywaniu swoich działań na różnych płaszczyznach. Z tego powodu informujemy Państwa z wielką przyjemnością, że oba koncerty będą transmitowane BEZPŁATNIE! Tym samym zachęcamy gorąco do wspierania naszego wydarzenia na portalach crowdfundingowych, na których zbieramy fundusze na realizację naszego projektu, który powstaje wyłącznie dzięki entuzjazmowi, wielkiej mobilizacji, dobrej woli i funduszom przekazanych przez samych artystów. Dzięki Państwu możemy stworzyć unikatowy projekt w skali kraju, z pięknymi wspomnieniami i pozytywnym zakończeniem dla Nas wszystkich!

LINK DO PaypaI.pl: https://paypal.me/pools/c/8yfv1caIIA
LINK DO zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/rjshwh

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Co? Wydarzenie OPERACJA GRODNO: KONCERT ON LINE SCENY POD REGAŁEM

Kto wystąpi? Ponad 20 artystów Sceny pod Regałem z Polski i z zagranicy ( =Ewa Soszyńska, Paulina Jeżewska, Jakub Luboiński, Tomasz Krajewski, Michał Hadasik, Espresso Doppio i wielu innych…)

Kiedy? 6 i 7 MAJA | 20:00

Gdzie Oglądać? Platforma facebook | Ponad 10 Fanpage’y
1. Scena pod Regałem
2. Wrocław.Wroclove
3. Visit.Wroclaw
4. Zamek Grodno
5. Niesamowity Dolny Śląsk
6. Niesamowity Wrocław
7. Dolny Śląsk Travel (DOT)
8. Portal Gór Sowich
9. TV Sudecka
10. Hotel Maria Antonina
11. Kawiarnia Literatka

Cena/bilety? TRANSMISJA BEZPŁATNA

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz