komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 22 września 2019

Tomasza, Maurycego

One Love Music Festival 2019 z nowym ogłoszeniem dla fanów d’n’b

środa, 11.9.2019 17:35 , komentarze: 0 , odsłony: 123
kategorie artykułu:

One Love Music Festival 2019 wzbogaca line-up sceny Alternative ostatnim drum’n’bassowym ogłoszeniem. Fani mocnych brzmień mają powody do zadowolenia – do Wrocławia przyjedzie austriacki duet Camo & Krooked.


Drum’n’bass, dubstep, jungle

Organizatorzy One Love Music Festival już w zeszłym roku zaczęli pisać nowy rozdział w muzycznej historii festiwalu. Dotychczas mocno reggae’owy program zasilili także artyści z pogranicza drum’n’bass, dubstep i jungle – jedną ze scen w całości rządziły dźwięki z kultowej wytwórni Hospital Records.  Tegoroczna edycja również obfituje w artystów, którzy śmiało eksplorują wszystkie rejony nowoczesnej elektroniki. Na scenie głównej w Hali Stulecia zobaczymy legendarny duet Chase & Status, natomiast na scenie Alternative, umiejscowionej we Wrocławskim Centrum Kongresowym, zagrają holenderscy weterani d’n’b – grupa Black Sun Empire oraz najnowszy nabytek festiwalu – Camo & Krooked. Austriacki duet ma na swoim koncie nie tylko niezliczone ilości setów i produkcji muzycznych, ale także długą listę nagród w branżowym plebiscycie Drum & Bass Arena Awards m.in. za najlepszy utwór, remix, video czy imprezę. 


Jeszcze więcej muzyki

To nie koniec ogłoszeń, fani wrocławskiego festiwalu – który funkcjonuje już od 16 lat – mogą liczyć jeszcze na dwukrotne wzmocnienie line-upu. Natomiast dotychczasowy skład prezentuje się następująco: na scenie głównej zagra Morcheeba, Dub Inc. oraz Tabu, a w muzycznej reprezentacji sceny alternatywnej zobaczymy FLIRTINI, duet Bob One & Bas Tajpan, Asian Dub Foundation oraz Rosalie

Za bilet na One Love Music Festival do końca września zapłacimy 100 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletów VIP oraz SUPER VIP – w cenie 140 i 250 zł (do 30 września lub do wyczerpania puli). 

One Love Music Festival, 23.11.2019, Hala Stulecia

 

Wasze komentarze

wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
piątek, 20.9.2019 16:18
piątek, 20.9.2019 15:23
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele