komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Ogólnopolskie targi mody w Pasażu Grunwaldzkim

czwartek, 19.9.2019 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 316
kategorie artykułu:

Już w najbliższy czwartek w Pasażu Grunwaldzkim rozpoczną się targi Polska Szafa. To największy projekt handlowy, który promuje polską modę i polskich projektantów. Podczas wydarzenia klienci centrum będą mieli okazję zapoznać się z asortymentem rodzimych marek i uzupełnić swoją garderobą o nowe, jesienne kolekcje. 

DOBRE, BO POLSKIE 

Koncepcja targów funkcjonuje w świadomości konsumentów od dawna, jednak  ulokowanie tego typu wydarzenia w środowisku galerii handlowej jest pomysłem relatywnie młodym. Pasaż Grunwaldzki to centrum otwarte na innowacyjne działania, dlatego tegoroczna edycja wrocławskiego wydania Polskiej Szafy zawita także pod ten adres. Centrum zlokalizowane na Placu Grunwaldzkim może pochwalić się bogatą ofertą zarówno międzynarodowych jak i polskich marek modowych. Nie dziwi więc, że do udziału w wydarzeniu zaproszono również sklepy, które na co dzień znajdziemy w przestrzeni Pasażu. Wśród wystawców zobaczymy więc Dom Mody, Piano, Briju oraz perfumerię Douglas z Ireną Eris.

Targi mody niezależnej Polska Szafa to wydarzenie dedykowanie osobom poszukującym oryginalnych projektów, doskonałej jakości i metki „made in Poland”. Podczas eventu swoją ofertę przedstawią więc najbardziej kreatywne, wyselekcjonowane polskie marki, których oferty odznaczają się niebanalnym wzornictwem, najlepszymi materiałami i wykonaniem „z górnej półki”. Klienci, którzy w dniach od 19 do 21 września odwiedzą Pasaż Grunwaldzki będą mieli okazję kupić kolekcje tworzone przez nietuzinkowych artystów, którzy swoje kolekcje projektują oraz szyją w Polsce udowadniając, że „dobre, bo polskie”. 

Ze szczególną starannością dobierano także wystawców, którzy od czwartku do soboty prezentować będą swój asortyment. Zadbano, by podczas targów dostępna była odzież, biżuteria i dodatki dedykowane zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn i dzieci. Fani mody z pewnością docenią również unikatowość projektów. Kolekcje szyte w krótkich seriach sprawią, że każda stylizacja zyska wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Wydarzenie zlokalizowane będzie w atrium na poziomie 0 w stolicy sklepu Reserved i LC Waikiki.

Targi mody niezależnej to impreza, którą warto wpisać do swojego kalendarza. Po prostu „modnie tu być”!

 

Wasze komentarze

piątek, 18.9.2020 09:34
czwartek, 17.9.2020 14:29
poniedziałek, 14.9.2020 09:43
środa, 9.9.2020 14:11
czwartek, 3.9.2020 14:51
środa, 2.9.2020 13:25
poniedziałek, 31.8.2020 15:24
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele