komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 26 marca 2019

Larysy, Emanyela

Odlotowa sobota dla dzieci w Magnolia Park

czwartek, 10.1.2019 07:00 , komentarze: 0 , odsłony: 284
kategorie artykułu:

Już w sobotę o godzinie 12.00 do Wrocławia przylatują uwielbiane przez najmłodszych samoloty z bajki Super Wings z Dżetkiem na czele. Z okazji ich przybycia zaplanowano warsztaty małego mechanika, układanie klocków XXL, zabawę w symulatorach lotów i inne atrakcje. To pierwsze wydarzenie dla dzieci organizowane przez Magnolia Park w tym roku. 

Początek tegorocznego programu wydarzeń dla dzieci w Magnolia Park zapowiada się iście odlotowo. W najbliższą sobotę, 12 stycznia, najmłodsi spotkają się z bohaterami kultowej bajki Super Wings. Te samoloty-roboty to prawdziwi idole. Ich zadaniem jest dostarczanie dzieciom bardzo ważnych przesyłek. Bez względu na warunki i przygody, dzielne samoloty zawsze wywiązują się ze swojego zadania, stając się prawdziwymi bohaterami w dziecięcym świecie.

W sobotę przy wejściu od strony ul. Legnickiej będzie można nie tylko zobaczyć Dżetka i jego przyjaciół, ale także wziąć udział w innych atrakcjach. W programie wydarzenia są m.in.: warsztat małego mechanika, interaktywne kolorowanki, gra wielkoformatowa dotycząca bezpieczeństwa na drodze, scena z konkursami, dmuchaniec, klocki XXL i symulatory. Zabawa rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do godz. 18.00. - To pierwsze tak duże wydarzenie dla dzieci w tym roku. Najmłodsi wręcz uwielbiają bajkę Super Wings, dlatego zapowiada się wspaniała zabawa. Już teraz mogę zaprosić na inne równie atrakcyjne wydarzenia, które zaplanowaliśmy na ten rok – zaprasza Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Dzieci, odwiedzając Magnolia Park, nie mogą narzekać na nudę. Najmłodsi tłumnie oblegają ogromny dąb ze zjeżdżalniami, przy którym można spotkać zwierzęta zamieszkujące zaczarowany las. Jest okazja do zabawy i wspólnych, rodzinnych zdjęć. Równie zachęcającą atrakcją są wystawy klocków i bohaterów ze świata Playmobil. Codziennie można przy nich spotkać bawiące się dzieci. Od lat Magnolia Park zaprasza do udziału w wydarzeniach organizowanych specjalnie z myślą o najmłodszych, takich jak Super Wings. W ubiegłym roku największą galerię na Dolnym Śląsku odwiedzili tacy bohaterowie jak Strażak Sam, Świnka Peppa w towarzystwie Georga i Grinch z Minionkami. 

W Magnolia Park znajdują się sklepy z zabawkami i ubraniami dla maluchów, takie jak Smyk, Playmobil, Bartek, Coccodrillo i Moda Dziecięca. Jest także sala zabaw Labibu oraz centrum aktywności Siemacha SPOT dla dzieci i młodzieży. W ubiegłorocznym rankingu najbardziej przyjaznych galerii dzieciom, Magnolia Park zajęła pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku.

fot. Magnolia Park

Super Wings

12 stycznia 2019 r., godz. 12.00-18.00

Magnolia Park, Wrocław - ul. Legnicka 58 

Wstęp wolny - zapraszamy!

 

Wasze komentarze


czwartek, 7.2.2019 15:00
poniedziałek, 4.2.2019 12:23
poniedziałek, 28.1.2019 11:00
wtorek, 22.1.2019 15:18
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki