O byciu w sieci - spotkania z przedsiębiorcami

piątek, 10.9.2021 12:46 133 0

W ramach akcji #WrocławZdalnieLokalnie już od września rozpocznie się cykl spotkań z przedsiębiorcami, którzy opowiedzą o tym jak prowadzić biznes w rzeczywistości internetowej. „O byciu w sieci” – to historie, doświadczenia i inspiracje przedstawione z perspektywy lokalnych firm i omówione przez ekspertów z zakresu IT, marketingu i e-commerce.

Przedsiębiorcy opowiedzą „O byciu w sieci”

Wydarzenie stanowi kolejną odsłonę akcji #WrocławZdalnieLokalnie, w ramach której Wrocław zachęca mieszkańców do zakupów w lokalnych sklepach, a przedsiębiorców do wdrażania narzędzi cyfrowych i rozwijania działalności w Interencie. Organizatorem akcji jest Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia, a partnerami merytorycznymi są ITCorner i kreatywna agencja digitalowa 25wat.

- Cykl spotkań „O byciu w sieci” jest odpowiedzią na potrzeby wrocławskich przedsiębiorców, zgłaszane nam na indywidualnych spotkaniach oraz wynikające z przeprowadzonej wśród nich ankiety. Cieszy nas, że w tych potrzebach tak istotną okazała się wzajemna współpraca i wymiana doświadczeń – mówi Janina Woźna, dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia

Dla kogo?

Cykl #WrocławZdalnieLokalnie – o byciu w sieci, to spotkania z przedsiębiorcami i dla przedsiębiorców. Każde z planowanych wydarzeń będzie przestrzenią nie tylko do wymiany doświadczeń ale i zawierania kontaktów biznesowych. Na spotkania zapraszamy także wszystkich zainteresowanych wdrażaniem narzędzi cyfrowych w biznesie i  prowadzeniem działalności gospodarczej w Internecie.  

Kiedy?

W każdy drugi wtorek miesiąca. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 14 września o godz. 18. Gośćmi będą Paweł Przybylski założyciel sklepu PanPablo, który opowie budowaniu marki i rozpoznawalności w internecie oraz Joanna Gancarczyk z kreatywnej agencji digitalowej 25wat. Moderatorem wydarzenia będzie Jakub Jarosz z ITCorner.
Wydarzenie organizowane jest w formie hybrydowej, stacjonarnie i online. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz. Ze względów sanitarnych liczba uczestników spotkania stacjonarnego jest ograniczona. Spotkanie online będzie tłumaczone na język migowy.

Kolejne spotkania odbędą się:
·        12 października
·        9 listopada
·        14 grudnia

Gdzie?

Spotykanie odbędzie się w Centrum na Przedmieściu – jednym z trzech Centrów Aktywności Lokalnej na Przedmieściu Oławskim (przy ul. Prądzyńskiego 39A).

Dodaj komentarz

Komentarze (0)