komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 26 kwietnia 2019

Marzeny, Klaudiusza

Nowe wesołe miasteczko we Wrocławiu juz działa! (ZDJĘCIA)

poniedziałek, 8.4.2019 13:32 , komentarze: 1 , odsłony: 1802
kategorie artykułu:

Kolorowe karuzele, koło widokowe, dinozaury, kolejka górska i wiele innych atrakcji czekają przy wjeździe do centrum handlowego od strony ulicy Legnickiej. Wszyscy mali i więksi wielbiciele takich rozrywek mogą się nimi cieszyć przez najbliższy tydzień.

Wesołe miasteczko zainstalowało się na placu przy głównym zjeździe na parkingu przed Magnolia Park (od strony ulicy Legnickiej). Wielu chętnych skorzystało z jego oferty już w ostatni weekend.

– To świetny sposób na połączenie wypoczynku na świeżym powietrzu ze sporą dawką niecodziennych emocji. Co ważne, każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie: zarówno dzieci, jak i starsi wielbiciele lunaparków – zapewnia Marta Kocik Marketin&PR Manager z Magnolia Park.

Atrakcji jest wiele, poczynając od najbardziej ekstremalnej, czyli 40-metrowej karuzeli Booster. To zabawa dla najodważniejszych – chwilami, siedząc w gondoli, znajdujemy się do góry nogami, a prędkość poruszania się to chwilami prawie 100 km/h! 

Ale będzie też spokojniejsze koło widokowe, dzięki któremu zobaczymy okolicę z wysokości 30 metrów. Karuzela jest wyposażona w 21 gondoli 6-osobowych – można więc wybrać się na nią całą rodziną. 

Młodszych wielbicieli lunaparków zachwyci 3-poziomowa kolejka górska, której 7 wagoników toczy się m.in. po spiralnym, generującym wiele emocji zjeździe. Ci najmniejsi natomiast mogą  skorzystać z pięknej, wielobarwnej karuzeli weneckiej, dmuchańców czy karuzelowych samolotów. Do dyspozycji są też pałac dinozaurów i popularny autodrom.

Wszystko to będzie dostępne do niedzieli 14 kwietnia w godzinach 13.00-21.00 (w dni robocze) oraz między 11.00 a 22.00 (albo do ostatniego klienta) w weekendy. Ceny biletów są zróżnicowane – zapłacimy za nie od 8 do 30 złotych (w zależności od wybranej atrakcji – najwięcej kosztuje przejazd wielką karuzelą Booster). Właścicielem lunaparku jest firma Robland.

fot. Magnolia Park

 

Wasze komentarze

Wiele emocji da na pewno to dziadostwo które całe drży...
poniedziałek, 08.04.2019 23:10 autor:

wczoraj, 10 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
czwartek, 25.4.2019 09:21
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele