Nocny Półmaraton w najbliższą sobotę, będą zmiany komunikacyjne

czwartek, 13.6.2024 12:06 231 0

Aby ułatwić dojazd i powrót z wydarzenia, MPK na zlecenie Wydziału Transportu uruchomi specjalnych linii autobusowych i tramwajowych S3, S5 i T3 w następujący sposób:

  • DOWÓZ UCZESTNIKÓW PÓŁMARATONU NA PĘTLĘ SĘPOLNO


S5 (autobusowa linia specjalna)        
15 czerwca 2024 roku linia będzie kursować od około godziny 16:00 do około godziny 21:30 z przystanku „VOLVO” nr 24727 co około 10 minut po trasie przejazdu:
 
PARKING (autobus rozpoczyna kurs z przystanku Volvo przy biurowcu) – Mydlana – Włodarska (Parking Volvo – brama II) – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – SĘPOLNO

  • ODWÓZ UCZESTNIKÓW PÓŁMARATONU Z PĘTLI SĘPOLNO


S5 (autobusowa linia specjalna)
W nocy z 15 na 16 czerwca 2024 roku linia będzie kursować od około godziny 23:50 do około godziny 02:20 z przystanku „Sępolno” nr 24321 co około 10 minut po trasie przejazdu:
 
SĘPOLNO – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Włodarska (Parking Volvo – brama II) – Mydlana – PARKING (autobus kończy kurs na przystanku Volvo przy biurowcu)

  • ODWÓZ UCZESTNIKÓW PÓŁMARATONU Z PĘTLI STADION OLIMPIJSKI


S3 (autobusowa linia specjalna)        
W dniu 16 czerwca 2024 roku linia będzie kursować od około godziny 0:00 (pierwszy odjazd) do około godziny 02:40 (ostatni odjazd) z ronda Olimpijczyków Wrocławskich przy głównym wejściu na Stadion Olimpijski co około 20 minut po trasie przejazdu:
STADION OLIMPIJSKI (autobus odjeżdżał będzie z przystanku tymczasowego ulokowanego w okolicy ronda Olimpijczyków Wrocławskich) – Różyckiego – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Skargi – GALERIA DOMINIKAŃSKA
 
T3 (tramwajowa linia specjalna)        
16 czerwca 2023 roku linia będzie kursować od około godziny 00:30 (pierwszy odjazd) do około godziny 02:45 (ostatni odjazd) z pętli Stadion Olimpijski co około 15 minut po trasie przejazdu:
 
Odjazdy o godzinie 0:30, 0:45
STADION OLIMPIJSKI – Różyckiego – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron nr 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – bł. Czesława – GALERIA DOMINIKAŃSKA
Pozostałe odjazdy
STADION OLIMPIJSKI – Różyckiego – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron nr 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – most Młyński – św.Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – GALERIA DOMINIKAŃSKA
 
Trasa przejazdu linii T3 na odcinku Plac Grunwaldzki – Galeria Dominikańska zostanie ustalona przez Centralę Ruchu MPK i może zostać zmieniona ich decyzją w przypadku, gdy służby porządkowe udrożnią przejazd po odcinkach pierwotnie zamkniętych z uwagi na organizację Półmaratonu.
 
 
W czasie Nocnego Półmaratonu przewiduje się następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA
 
Linia 1
Kursowanie linii 1 po godzinie 20:30 zostanie zawieszone
 
Linia 2
Od godziny 20:30
Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki
 pl.Grunwaldzki 
– Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Krzyki
 
Od godziny 21:30
Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska - Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Krzyki
 
Linia 3
Od godziny 21:30
 Księże Małe 
- Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego - Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica
Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema
 
Linia 4
Od godziny 20:30
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi -pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzkipl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego - pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
 
Od godziny 21:30
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska - Stawowa – Piłsudskiego– pl. Legionów - Grabiszyńska - Oporów
 
Linia 5
Od godziny 21:30
 Księże Małe 
- Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
 
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich - Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
 
Linia 6
Od godziny 20:30
 Kromera 
– Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska - Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
 
Od godziny 21:30
 Kromera 
– Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
 
Linia 7
Od godziny 20:30
Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska - Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne
 
Od godziny 21:30
Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański –        Dubois - Drobnera - Łokietka -        Chrobrego        - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne
 
Linia 8
Od godziny 20:30Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice
Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj
 
Od godziny 21:30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – Urząd Wojewódzki (nawrót na pl. Społecznym)
Urząd Wojewódzki – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice
 
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska –
Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich - Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka - Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice
 
Linia 9
Od godziny 20:30Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera
Kromera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy
 
Od godziny 21:30
Tramwaje po północnej tronie WrocławiaKromera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema - Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – Urząd Wojewódzki (nawrót na pl. Społecznym)
Urząd Wojewódzki – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera
 
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni - Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema - Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
 
Linia 10
Od godziny 20:30Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska - Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie –
pl. Grunwaldzki
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica
 
Od godziny 21:30Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Dworzec Nadodrze
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego - Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska - Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego - Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica
 
Linia 11
Od godziny 20:30Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Kromera – Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów
 
Od godziny 21:30
Kursowanie linii 11 po godzinie 21:30 zostanie zawieszone
 
Linia 12
Od godziny 20:30Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Kozanów (Górnicza)
 
Od godziny 21:30Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego - Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Karłowice
Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Jagiełły - Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Kozanów (Górnicza)
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Kozanów (Górnicza)
 
Linia 13
Od godziny 20:30Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)
 
Od godziny 21:30Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego - Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema - Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Słowiańska - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Karłowice
Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - Bema – pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Jagiełły - Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15
Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)
 
Linia 14
Od godziny 20:30
Dworzec Nadodrze – Chrobrego – Łokietka - Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich - Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich - Hallera - Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka - Chrobrego - Dworzec Nadodrze
 
Linia 15
Od godziny 20:30Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne
 
Linia 16
Kursowanie linii 16 po godzinie 20:30 zostanie zawieszone
 
Linia 17
Od godziny 20:30Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi – Teatralna – pl. Teatralny - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina
 
Od godziny 21:30
Tramwaje po północnej stronie WrocławiaKowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
 
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni - Klecina
 
Linia 18
Od godziny 21:30Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka – Tarczyńskie Arena (Królewiecka)
Tarczyński Arena (Królewiecka) - Pilczycka – Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj
 
Linia 19
Od godziny 20:30
Kozanów (Górnicza) - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema - Sienkiewicza – Wyszyńskiego –
Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzkipl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
 
Kursowanie linii 19 po godzinie 21:30 zostanie zawieszone
 
Linia 20
Od godziny 20:30Oporów - Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica
Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka
- Powstańców Śląskich - Hallera - Grabiszyńska – Oporów
 
Linia 21
Od godziny 20:30
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Milenijna – Popowicka - Pilczycka – Tarczyński Arena (Królewiecka)
Tarczyński Arena (Królewiecka) – Pilczycka – Popowicka – Milenijna – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj
 
Linia 22
Od godziny 20:30Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
 
Linia 23
Od godziny 20:30Kowale – Kwidzyńska - Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska - pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)
Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Marchijska - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale
 
Od godziny 21:30
Kowale – Kwidzyńska - Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska - Śrubowa - Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)
Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale
 
 
KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA
 
Linia A
Od godziny 20:30Koszarowa (Szpital) – Koszarowa - Przybyszewskiego – Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców - Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Nowowiejska – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa - Koszarowa (Szpital)
 
Linia D
Od godziny 20:30Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Rondo Cukrowników - Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)
Giełdowa (Centrum Hurtu) - Karmelkowa – Rondo Cukrowników - Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Nowowiejska – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska -Brücknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora- Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
 
Linia K
Od godziny 20:30Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – mosty Pomorskie - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla
Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską)– Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
 
Od godziny 21:30Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – mosty Pomorskie - Nowy Świat - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna – Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla
Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską )– Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
 
Linia N
Od godziny 20:30Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego - Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta - pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – mosty Pomorskie – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska - Petrusewicza
 
Od godziny 21:30Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska
Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna – Ślężna - Gliniana – Borowska - Petrusewicza
 
Linia 106
Od godziny 20:30Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska – Robotnicza – Marchijska - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Port Lotniczy
 
Linia 110
Od godziny 20:30Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364) – Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa –
Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364)
 
Linia 111
Od godziny 20:30Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza - pl. Bema - Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Rychtalska – Rondo Hemara - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa - Kminkowa
Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska - Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Rychtalska – Rondo Hemara - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka
- Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa - KminkowaKminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska - Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – nawrót na skrzyżowaniu z Reja - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora- Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
 
Linia 114
Od godziny 20:30Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)
Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana – Bieńkowice
 
Linia 115
Od godziny 20:30Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Strachocińska – Wojnów (pętla)
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)pl. Grunwaldzki (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Strachocińska – Wojnów (pętla)
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)
 
Linia 116
Od godziny 20:30Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)
pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie        - Toruńska - Kromera        - Boya-Żeleńskiego –        Kasprowicza – Przybyszewskiego - Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego - Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego - Toruńska - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie -
pl. Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki
 
Linia 118
Od godziny 20:30Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – pętla Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – AWW - Olszewskiego – Bacciarellego - Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – AWW - Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – pętla Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Ludowa - Miłoszycka - Kowalska - Krzywoustego - Brücknera - Toruńska - Boya-Żeleńskiego - Berenta - Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka - Wędkarzy – Rędzin
 
Linia 120
Od godziny 20:30
(Trestno) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka – Opatowice (Trestno)
 
Linia 121
Od godziny 20:30Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brücknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka - Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)
 
Linia 122
Od godziny 20:30Dworzec Autobusowy - Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Legnicka -
Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny – Mińska – Muchobór Wielki (Roślinna)
Muchobór Wielki (Roślinna) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Zachodnia - Rybacka - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Zielińskiego - Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha - Dworzec Autobusowy
 
Linia 127
Od godziny 20:30Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Wiśniowa - Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka - Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – Maślicka - Kozia
Kozia – Maślicka – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio - Zwycięska – Zwycięska
 
Linia 128
Od godziny 20:30Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)
Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora- Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Okulickiego – Zakrzów
 
Linia 131
Od godziny 20:30
Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brücknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie - Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)
 
Linia 132
Od godziny 20:30Kromera – Toruńska - Boya-Żeleńskiego – Berenta - Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – mosty Pomorskie - Nowy Świat - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa - Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny - Stanisławowska – Awicenny – Wiejska – Solskiego - Oporów
Oporów – Solskiego – Wiejska - Awicenny – Stanisławowska – Rondo Chamcówny - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska – Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską )– Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka - Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego - Kromera
 
Linia 142
Od godziny 20:30Paprotna – Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica – Pomorska - mosty Pomorskie - Nowy Świat - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska - Śrubowa – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska - Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska - Jarnołtów
Jarnołtów – Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka - Zemska - Rogowska – Chociebuska – Gubińska - Strzegomska – Otyńska – Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański - Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską ) – Pomorska – pl. Staszica - Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Paprotna
 
Linia 143
Od godziny 20:30Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska - Obornicka - Rondo Kielara - Nowaka-Jeziorańskiego - most Milenijny - Milenijna - Popowicka - Wejherowska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Gądowianka - Klecińska - Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Tarnogajska - Armii Krajowej - AWW – Most Na Wilczym Kącie – Most Olimpijski – AWW – Dembowskiego – Monte Cassino - Mickiewicza - Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego - AWW – Most Olimpijski – Most Na Wilczym Kącie – AWW – Armii Krajowej – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska – Borowska – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego - Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa - Kminkowa
 
Linia 144
Od godziny 20:30Polanowice - Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Sudecka – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska - Zwycięska
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka – Wyścigowa - Sudecka – Wiśniowa - Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera - Łokietka – Chrobrego –
pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice
 
Linia 145
Od godziny 20:00
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska - Borowska - Peronowa –Dworzec Główny Stawowa (słupek nr 11339)
Dworzec Główny Stawowa (słupek nr 11339) – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
 
Linia 146
Kursowanie linii 146 po godzinie 20:00 zostanie zawieszone
 
Linia 148
Od godziny 20:30Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka - Małopolska – Halicka – 11 Listopada – Jerzmanowska - Żernicka – Chociebuska - Gubińska - Strzegomska – Robotnicza – Marchijska - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Zielińskiego – Swobodna – Dworzec Autobusowy (słupek nr 11321) – Gliniana (słupek nr 21101 Dyrekcyjna) – Borowska – Kamienna – Uniwersytet Ekonomiczny (słupek nr 11372)
Uniwersytet Ekonomiczny (słupek nr 11372) – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska (Przystanek Dworzec Autobusowy słupek nr 21102) – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Strzegomska - Gubińska- Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Jerzmanowska – 11 Listopada - Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów – Średzka - Leśnica
 
Linia 149
Kursowanie linii 149 po godzinie 20:30 zostanie zawieszone:
 - ostatni kurs z pętli Kuźniki o godzinie 19:17
 - ostatni kurs z Placu Grunwaldzkiego o godzinie 19:55
 
Linia 151
Od godziny 20:30Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka - Przedwiośnie - Starodębowa – Malwowa - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
 
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka - Przedwiośnie - Starodębowa – Malwowa - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)
 
Linia 602 (kurs z zajezdni do LG)Zajezdni Obornicka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – mosty Pomorskie – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Stawowa - Dworzec Główny (Stawowa) – Stawowa – Ślężna – Swobodna – Powstańców Śląskich - … - Biskupice Podgórne (LG Energy Solution)
KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA – LINIE AGLOMERACYJNE (MIĘDZYGMINNE)
 
Linie 904
 (kurs o godzinie 20:25 i 23:15 z Galerii Dominikańskiej oraz o godzinie 19:31 i 21:32 z Łoziny)
Kromera –        Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Łozina
Łozina – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
 
Linia 914
 (kurs o godzinie 21:15 z Galerii Dominikańskiej oraz kurs o godzinie 20:14 i 22:34 z Pruszowic)
Pruszowice – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera –        Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Pruszowice
 
Linia 924
 (kurs o godzinie 22:15 z Galerii Dominikańskiej oraz kurs o godzinie 20:46 ze Stępina)
Stępin – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera
Kromera – Krzywoustego – Rondo        Lotników Polskich – Bierutowska – Stępin
 
Linia 911        
(kurs o godzinie 20:45, 22:25, 23:28 z pl. Grunwaldzkiego oraz 20:37 i 22:37 z Bielawy)Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Szewczenki – WILCZYCE – KIEŁCZÓW - PIECOWICE - BIELAWA
BIELAWA – PIECOWICE – KIEŁCZÓW - WILCZYCE – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
 
Linie 921
(kurs o godzinie 21:45 z pl. Grunwaldzkiego oraz o godzinie 19:25, 21:25, 23:05 z Rakowa)Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Szewczenki – WILCZYCE – KIEŁCZÓW – ŚLIWICE – BRZEZIA ŁĄKA – KĄTNA – OLEŚNICZKA - RAKÓW
RAKÓW – OLEŚNICZKA - KĄTNA – BRZEZIA ŁĄKA - ŚLIWICE - KIEŁCZÓW – WILCZYCE – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
 
NOCNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA
 
Linia 206
 (kurs o 23:51 z Dworca Autobusowego zostaje przesunięty na godzinę 00:01)
 
Linia 240
(kurs o 23:34 z Dworca Nadodrze)Dworzec Nadodrze - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna - Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha – Dworzec Autobusowy
 
Linia 240
(kurs o 0:06 z Dworca Autobusowego)Dworzec Autobusowy - Sucha – Swobodna Powstańców Śląskich Świdnicka Kościuszki Piłsudskiego pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego - Mostowa Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Kujawska - pl. Wróblewskiego - Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha – Dworzec Autobusowy
 
Linia 241
 (kurs o godzinie 23:12 z Pawłowic oraz o 22:56 z Nowego Dworu)
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora- Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo        Lotników Polskich        - Krzywoustego        – Brücknera - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) - Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza - Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów - Sucha Swobodna Zielińskiego Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy – Hallera - Grabiszyńska - Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Rondo Chamcówny - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Zemska – Żernicka - Chociebuska Gubińska Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Mińska – Rondo Chamcówny - Stanisławowska – Trawowa - Krzemieniecka – Ostrowskiego - Petuniowa – Klecińska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza - Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Szczęśliwa Zielińskiego Swobodna Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza (odjazd przesunięty z 23:40 na 23:50) – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat - mosty Pomorskie – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki - Kochanowskiego mosty Jagiellońskie – Brücknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
 
Linia 242
 (kurs o godzinie 23:45 z Petrusewicza przesunięty na 23:55)
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja Skargi pl. Dominikański – Kazimierza wielkiego – Nowy Świat - mosty Pomorskie – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kowalska – Działdowska - Kowale
 
Linia 243
(kurs o godzinie 23:40 i 0:00 z Petrusewicza)Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Podwale – Dworcowa - Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta - Krakowska Opolska Tyska - Księże Wielkie
 
Linia 243
 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza przesunięty na 23:50)
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Legnicka Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego Balonowa Bystrzycka – Bajana Lotnicza – Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Leśnica
 
Linia 243
(kurs o godzinie o 0:02 z Księża Wielkiego)Księże Wielkie - Tyska Opolska Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót przez ulicę Kujawską) – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka Na Ostatnim Groszu Orlińskiego Horbaczewskiego Balonowa Bystrzycka – Bajana Lotnicza – Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Leśnica
 
Linia 244
(kurs o godzinie 23:35 z Petrusewicza)Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Rychtalska – Rondo Hemara - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka
- Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa - Kminkowa
 
Linia 244
(kurs o godzinie 23:01 z Kminkowej)Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza
 
Linia 244
(kurs o godzinie 23:30 ze Świniar)Świniary – Pęgowska – Zajączkowska - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza
 
Linia 245
(kurs o godzinie 23:18 z Tarnogaju)Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej – Bardzka - Hubska - Gliniana – Łódzka – Wesoła - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa
- Popowicka - Pilczycka - Kozanowska - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka – Rondo Baranowskiego - Maślicka - Główna - Stabłowicka - Pracze Odrzańskie
 
Linia 245
 (kurs o godzinie 23:17 z Nowego Dworu i dalej jako linia 253 do Sępolna)
Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską) – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Sępolno
 
Linia 246
(kurs o godzinie 23:23 z Sołtysowic)Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa - Przybyszewskiego – Kasprowicza - Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Kościuszki - Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska - Klecińska – Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów
 
Linia 246
 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza przesunięty na 23:50)
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza wielkiego – Nowy Świat - mosty Pomorskie – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza - Przybyszewskiego - Czajkowskiego - Sołtysowicka        - Redycka – Sołtysowice
 
Linia 249
(kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza)Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa - Karkonoska - Zwycięska - Strachowskiego - Kurpiów - Grota-Roweckiego - Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Zemska - Żernicka - Jerzmanowska - Jarnołtowska – Jarnołtów
 
Linia 250
Kurs linii 250 o godzinie 23:34 z Dworca Głównego zostanie zawieszony
 
Linia 253
(kurs o godzinie 23:26 i 0:26 z Sępolna)Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – Skargi - Kołłątaja Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów - Średzka - Leśnica
 
Linia 253
(kurs o godzinie 23:39 z Leśnicy)Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka - Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza (odjazd przesunięty z 0:30 na 0:50) – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego – Monte Cassino – Mickiewicza - Sępolno
 
Linia 253
Kurs linii 253 o godzinie 23:52 z przystanku „Świdnicka” do Sępolna zostanie zawieszony
 
Linia 255
(kurs o godzinie 23:59 z Sępolna)Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki– Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
 
Linia 255
(kurs o godzinie 0:00 z Petrusewicza przesunięty na 0:10)Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka - Świeradowska - Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki objazd ronda i przystanek nr 20921) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – mosty Chrobrego – Mickiewicza - Sępolno
 
Linia 257
(kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza)Oporów – Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską)– Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa
 
Linia 259
(kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza)Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego –

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)