Narożniki z funkcją spania: jak wybrać?

poniedziałek, 27.5.2024 09:14 196

Szukasz mebli, dzięki którym nawet małe wnętrze stanie się bardzo funkcjonalną przestrzenią, przystosowaną do potrzeb domowników? Nowoczesne narożniki z funkcją spania to połączenie mody i wygody, są więc idealne dla osób, które szukają praktycznych rozwiązań. Rozkładany narożnik sprawi, że pokój dzienny w kilka chwil zmieni się w przytulną sypialnię. Nie wierzysz? Przekonaj się, wybierając narożnik idealny.

1. Narożniki z funkcją spania: zalety

2. Jaki rozkładany narożnik do salonu kupić?

Narożnik jest centralnym punktem do pomieszczenia. Przyciąga wzrok domowników i gości, służy do spotkań, odpoczynku, a także - jeśli zdecydujemy się na narożnik z funkcją spania - do snu. Dlaczego warto postawić na narożnik z funkcją spania i jak znaleźć mebel, który spełni nasze oczekiwania?

1. Narożniki z funkcją spania: zalety

Zastanawiasz się, czy warto kupić narożniki z funkcją spania? Takie rozwiązanie ma wiele zalet i doskonale się sprawdzą zarówno w większych, jak i w mniejszych pomieszczeniach, gdy staramy się wygospodarować dodatkową przestrzeń.

Narożniki rozkładane, jak już wspomnieliśmy, są uniwersalnymi i funkcjonalnymi meblami, dzięki którym można zyskać dodatkową powierzchnię do spania, która przyda się zarówno domownikom, jak i gościom. Kiedy taka powierzchnia nie będzie dłużej potrzebna, można złożyć mebel i zyskać przestrzeń, co jest szczególnie cenne w małych mieszkaniach i domach.

W sklepie Meble Expert znajdziesz zarówno narożniki bardziej obszerne, jak i te kompaktowe, które sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach. W obu przypadkach mowa o meblach bardzo wygodnych, na których może usiąść kilka osób, spędzając czas w komfortowej pozycji. Jest to możliwe dzięki wyprofilowanemu oparciu czy siedzisku.

2. Jaki rozkładany narożnik do salonu kupić?

Kupując narożnik rozkładany, warto zadbać o to, by był to narożnik uniwersalny: wygodny zarówno podczas siedzenia, jak i po rozłożeniu. Zanim kanapa narożna trafi do twojego domu, przeanalizuj zatem wymiary pomieszczenia, w którym ma się znajdować.

W większym pomieszczeniu warto postawić na większe modele z podnóżkami. Jeśli zamierzasz odsunąć narożnik od ściany, sprawdzą się narożniki tapicerowane/z tapicerowanymi plecami. W niewielkim pomieszczeniu postaw natomiast na kompaktowe meble wypoczynkowe.

Zastanawiasz się, czy stać cię na meble wypoczynkowe, posiadające funkcję spania? Tanie narożniki, choć kuszą, nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. W Meble Expert znajdziesz narożniki rozkładane wysokiej jakości, w umiarkowanej cenie.