N-Park na Maślicach zostanie rozbudowany. Zobacz, jak będzie wyglądał [Foto, Wizualizacje]

sobota, 17.9.2022 11:36 358 0

N-Park na wrocławskich Maślicach rozrośnie się o kolejne przestrzenie handlowo-gastronomiczne. Właściciel obiektu, firma Napollo zakupiła ziemię w bezpośrednim pobliżu dotychczasowej inwestycji, co umożliwi rozszerzenie parku handlowego do prawie 12 tys. m2.

Najbardziej zyskają na tym mieszkańcy Maślic, Stabłowic oraz Pracz Odrzańskich. Zmiany jednak nie nadejdą w najbliższym czasie, bo rozbudowa planowana jest na przełom 2023 i 2024 roku.

Obecnie centrum handlowe zajmuje ok. 5300 m2. Jego rozbudowa będzie podzielona na 3 części - obecny budynek zostanie rozbudowany o 1000 m2 oraz powstaną dwa nowe o łącznej powierzchni ok. 5400 m2. Powiększony zostanie również parking.

Zainteresowanie wynajmem lokali jest bardzo duże - znani są już prawie wszyscy najemcy rozbudowanego parku. Dodatkowo grupa Napollo planuje zaaranżować przestrzeń na piętrze pod wynajem lokali biurowych lub medycznych.

 

Obecnie w centrum handlowym przy ul. Maślickiej znajdują się: Stokrotka, Media Expert, Action, kik, KFC, Fitness Academy, Domino’s Pizza, Dedal Travel i Kiosk Finansowy. W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajduje się sklepy Biedronka i Bricomarche oraz stacja paliw Orlen.

Podróżując komunikacją miejską, najlepiej skorzystać z linii autobusowych 101, 102, 103 lub 123 i wysiąść na przystanku "Brodzka" lub linii 127 i wysiąść na zlokalizowanym ok. 500 m dalej przystanku "Kozia".

WIZUALIZACJA:

wizualizacja: materiały inwestora,
foto: doba.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)