komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 15 lipca 2020

Henryka, Wlodzimierza

MOON HOAX - koncert we Wrocławiu

niedziela, 9.6.2019 11:03 , komentarze: 0 , odsłony: 415
kategorie artykułu:

12 czerwca MOON HOAX zagra jedyny w swoim rodzaju koncert w Klubie Pod Kolumnami! Krytycy muzyczni mówią o zespole m. in., że ich utwory mają w sobie zarówno coś z pustynnej psychodelii, na której zaraz wyląduje talerz obcych, jak i deszczowego popołudnia w domu... Zespół bazuje na harmonijnym połączeniu lirycznej narracji z motoryczną sekcją rytmiczną, syntezatorami i elementami free. 

Zespół tworzą doświadczeni muzycy, mający za sobą współpracę z wieloma artystami i zespołami min: 100nka, Abradab, Matpalneta, Kaliber 44, Robotobibok, Ziemia Planeta Ludzi, The Jazz

Statues, Kanał Audytywny, Dom, Luxated Trio, Mazoll Arythmic Perfection, Herb Robertson, Lautari, Metamuzyka i wieloma innymi. 

Nazwa w sposób dosłowny nawiązuje do poglądu, że lądowania na księżycu nie było, a wszystkie materiały fotograficzne i wideo wyemitowane w telewizji, zostały nakręcone w studiu telewizyjnym. W szerszym kontekście ma prowokować do refleksji nad wszystkim co powszechnie przyjęte za prawdę i co uważane jest za stałe.

MOON HOAX bazuje na harmonijnym połączeniu lirycznej narracji z motoryczną sekcją rytmiczną, syntezatorami i elementami free. Brzmienie MOON HOAX przywołuje na myśl muzykę kina lat sześćdziesiątych. Nie są to bezpośrednie odwołania, a jedynie luźne  skojarzenia słuchacza z klimatem seriali typu "Kojak" oraz polskiego kina z muzyką Komedy. 

MOON HOAX w Klubie Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław 

12 czerwca 2019, godz. 20.00, wstęp: 25 zł 

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele