Molestował seksualnie swoją nieletnią córkę. Teraz pedofil stanie przed sądem [Wideo]

piątek, 20.1.2023 17:09 1613 1

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za przestępstwa seksualne. 43-letni mieszkaniec Wrocławia trafi do więzienia na długie lata. Ma na swoim koncie bowiem poważne zarzuty dotyczące przestępstw wobec swojej małoletniej córki…

Funkcjonariusze pionu operacyjnego z komendy miejskiej we Wrocławiu od pewnego czasu zbierali i weryfikowali informacje na temat miejsc przebywania poszukiwanego. Na podstawie czynności operacyjnych policjanci skutecznie namierzyli przestępce.

Do zatrzymania mężczyzny i jego umieszczenia w zakładzie karnym doszło w bardzo krótkim czasie po tym, jak sąd wydał nakaz doprowadzenia skazanego do zakładu kanrego. 43-letni mieszkaniec Wrocławia ukrywał się przed organami ścigania po tym, jak zapadł wyrok w sprawie, w której oskarżony był o przemoc seksualną wobec własnej córki.

Z materiałów wynika, iż m.in. skrupulatna praca śledczych w tej sprawie doprowadziła do tego, że sprawca trafi do więzienia na ponad 13 lat.

KMP we Wrocławiu

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Ojciec piątek, 20.01.2023 20:02
Dajcie go do celi ze zboczeńcami kanibalami niech go wyruchają...