komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 2 czerwca 2020

Marianny, Marcelina


Młoda kobieta chciała skoczyć z wiaduktu na AOW. Uratowali ją policjanci

piątek, 27.3.2020 18:20 , komentarze: 0 , odsłony: 1942
kategorie artykułu:

Policjanci wrocławskiego Wydziału Ruchu Drogowego patrolowali akurat Autostradową Obwodnicę Wrocławia i zwracali uwagę na kierujących przekraczających dozwoloną prędkość. W pewnej chwili zauważyli jednak młodą kobietę, która stała przy barierkach po drugiej stronie drogi. Wszystko działo się na wiadukcie w okolicy węzła Wrocław Lotnisko.

       Zdjęcie ilustracyjne/Fot.Doba.pl

Policjantka i policjant natychmiast zatrzymali radiowóz i podeszli do kobiety. Okoliczności wyraźnie wskazywały na to, że chce skoczyć z dużej wysokości. W pobliżu policjanci zauważyli pustą butelkę po wódce. Doskonale wiedzieli, że desperaci próbują dodać sobie alkoholem odwagi i sytuacja jest bardzo poważna. Na miejscu zatrzymali się też inni kierujący i w bezpiecznej odległości, również asekurowali kobietę. Mogła skoczyć w każdej chwili, dlatego policjanci wykorzystali dogodny moment, chwycili ją i przeciągnęli za barierki. Przenieśli kobietę w bezpieczne miejsce i mogli z nią spokojnie porozmawiać. Była mocno zdenerwowana. Jej dramatyczny krok był spowodowany sprawami osobistymi.

Po chwili na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Policjanci mogli przekazać dwudziestokilkulatkę pod opiekę medykom. Mundurowi wrócili do patrolowania dróg wokół Wrocławia, z tą jednak świadomością, że uratowali tego dnia życie młodej kobiety.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

wtorek, 26.5.2020 10:50
piątek, 22.5.2020 18:53
2
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki