komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 21 lipca 2019

Daniela, Diany

Młociarz, tekściarz i kabareciarze zmierzą się we Wrocławiu

sobota, 24.6.2017 09:40 , komentarze: 0 , odsłony: 2302
kategorie artykułu:

Zawodowo pochodzą z zupełnie różnych światów, ale w niedzielę będą walczyć jak równy z równym. Olimpijczyk Szymon Ziółkowski, tekściarz Rafał Bryndal i dwaj członkowie kabaretu Ani Mru Mru zmierzą się na polu golfowym w turnieju Deutsche Bank Polish Masters. To największa tego typu impreza w Polsce.

Turniej eliminacyjny Deutsche Bank Polish Masters zostanie rozegrany w niedzielę 25 czerwca na polu Toya Golf & CC pod Wrocławiem. Zagra w nim ponad 100 zawodników z całej Polski, w tym głośne nazwiska ze świata sportu i nie tylko.

Młociarz kontra kabaret

W tzw. tee boxach (miejsce startu) staną: mistrz olimpijski w rzucie młotem Szymon Ziółkowski, tekściarz i satyryk Rafał Bryndal, a także Marcin Wójcik i Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru. Razem z innymi zawodnikami będą walczyć o puchary i nagrody rzeczowe, a także o zakwalifikowanie się do rozgrywanego we wrześniu finału. Zwycięstwo w finale oznacza zaproszenie na zagraniczny turniej. 

Zawodnicy mogą liczyć na turniejowe emocje, a widzowie na inne golfowe atrakcje. W ramach każdej rozgrywki eliminacyjnej Deutsche Bank Polish Masters odbywa się piknik wraz z akademią golfa przeznaczoną dla początkujących, którzy mogą posmakować golfa pod okiem profesjonalnych trenerów. 

Największy w Polsce

Ponad tysiąc golfistów na 10 polach. Kilka miesięcy zmagań i starcie najlepszych w wielkim finale. Cykl Deutsche Bank Polish Masters to największa tego typu impreza w Polsce. Co roku przyciąga ponad tysiąc zawodników z całego kraju. 

W turniejach biorą udział gwiazdy sportu i inne rozpoznawalne osoby. Ambasadorami Deutsche Bank Polish Masters są m.in.: 

  • Tomasz Iwan, były piłkarz, a obecnie dyrektor reprezentacji Polski.
  • Mariusz Czerkawski, polski hokeista i olimpijczyk.
  • Rafał Bryndal, tekściarz i satyryk.
  • Szymon Ziółkowski, młociarz, mistrz olimpijski i mistrz świata.
  • Wojtek „Lajan” Witczak, muzyk zespołu Afromental.

 Dodatkowe informacje: polishmasters.pl

 

 

Wasze komentarze

czwartek, 11.7.2019 12:00
czwartek, 27.6.2019 09:34
środa, 26.6.2019 15:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki