komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 21 kwietnia 2019

Anzelma, Bartosza

Mężczyzna posiadał przy sobie ponad tysiąc porcji narkotyków. Twierdził, że ktoś mu je "podrzucił"

wtorek, 6.11.2018 08:05 , komentarze: 0 , odsłony: 830
kategorie artykułu:

Patrolując wrocławskiego osiedle Ołbin, policjanci postanowili skontrolować dziwnie zachowującego się mężczyznę. Jak się później okazało, miał przy sobie blisko 1000 porcji amfetaminy. Działając później w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli kolejne narkotyki. Tym razem była to marihuana oraz tabletki ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Grozi mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu patrolowali teren osiedla Ołbin. Przechodząc przez jedno z podwórek, policjanci zauważyli dziwnie zachowującego się mężczyznę. Co chwilę rozglądał się dookoła i sprawiał wrażenie bardzo zdenerwowanego. Funkcjonariusze podeszli do mężczyzny, żeby sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy. Na ich widok 29-latkowi zaczęły silnie trząść się ręce.

Jak się okazało, mężczyzna ukrywał w kurtce amfetaminę. Z ilości narkotyków, które przy sobie posiadał, po podziale, można by uzyskać blisko 1000 porcji handlowych. 29-latek próbował tłumaczyć, że wszystko kupił chwilę wcześniej od nieznajomej osoby.

Policjanci w mieszkaniu mężczyzny znaleźli kolejne narkotyki. W plastikowym pojemniku schowane było kolejne blisko 140 porcji marihuany oraz tabletki ekstazy. Tym razem 29-latek twierdził, że środki odurzające zostały mu w niewyjaśnionych okolicznościach podrzucone.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sąd wystosował już wobec niego dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


poniedziałek, 15.4.2019 09:25
2
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork