komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 30 listopada 2020

Andrzeja, Maury

Mężczyzna podejrzewany o atak na dziennikarkę zatrzymany

piątek, 30.10.2020 11:46 , komentarze: 1 , odsłony: 831
kategorie artykułu:

Policjanci już wytypowali, a także zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o atak na dziennikarkę podczas środowego strajku. Nawet zakryta twarz nie pomogła mu ukryć się przed śledczymi. Ustalenia funkcjonariuszy kryminalnych doprowadziły do namierzenia mężczyzny, z którym wykonywane są obecnie czynności. Pokrzywdzona złożyła już stosowne zawiadomienia.

Wrocławscy policjanci wyjaśniają kwestie zdarzenia, do którego doszło podczas strajku we Wrocławiu 28 października. Po analizie zebranego materiału są już pierwsze efekty tych działań. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu razem ze swoimi kolegami z Komendy Wojewódzkiej wytypowali osobę, mogącą mieć związek z atakiem na dziennikarkę na ulicy Kazimierza Wielkiego. Kobieta została popchnięta, w wyniku czego straciła równowagę i upadła. Sytuacja była na tyle niebezpieczna, że kobieta upadła w okolice krawężnika. Poszkodowana na szczęście nie doznała poważnych obrażeń i nie wymagała pomocy medycznej.
Rozpoczęły się operacyjne ustalenia mundurowych i wnikliwa analiza dostępnego materiału. Doświadczeni funkcjonariusze wytypowali mężczyznę, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem i 29 października przed godz. 12:00 zatrzymali podejrzewanego na jednej z ulic wrocławskiego Grabiszynka. Okazało się, że nie pomogło mu nawet to, że miał zakrytą twarz. Są z nim obecnie wykonywane czynności procesowe w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Czynności policjantów są prowadzone pod kątem spowodowania uszczerbku na zdrowiu w związku z wybrykiem chuligańskim. Pokrzywdzona kobieta złożyła już stosowne zawiadomienie w tej sprawie.

źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

ziobro go puścił, emeryta za batonik posadzić
sobota, 31.10.2020 19:15 autor: ja
wczoraj, 14 godz temu
piątek, 27.11.2020 17:24
piątek, 27.11.2020 10:38
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki