Men Expert Survival Race w 2015 roku odbędzie się we Wrocławiu

środa, 11.3.2015 13:34 3817 0

Men Expert Survival Race to cykl miejskich biegów z przeszkodami organizowany w największych Polskich miastach. Jest to wydarzenie dla wszystkich ludzi poszukujących nowych, ekscytujących przygód. Survival to nowe wyzwanie dla osób, które trenowały do tej pory tradycyjne sporty biegowe oraz idealna szansa by sprawdzić swoją sprawność, wytrzymałość i waleczność. W tym roku będziemy ścigać się na specjalnie przygotowanym torze przetrwania osadzonym w miejskiej dżungli.

Pierwsze uderzenie miejskiego cyklu biegów Men Expert Survival Race w 2015 roku odbędzie się we Wrocławiu. Już 24 maja śmiałkowie wystartują na ulepszonej trasie biegu. Podczas tej edycji survivalowy szlak przebiegać będzie przez tereny Morskiego Oka i okolice Stadionu Olimpijskiego.

Na uczestników biegu czekać będzie 30 specjalnych przeszkód, które zostaną sukcesywnie ujawniane przez organizatora. Resztkę sił ze śmiałków wyciągnie nadodrzańskie błoto, przeprawa przez muł Morskiego Oka oraz znane uczestnikom pierwszej edycji wzgórze Kilimandżaro i jego okolice. 

W biegu startować mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy uwielbiają rywalizację oraz emocje towarzyszące wydarzeniom sportowym. Wystarczy dawka samozaparcia, chęć do zmierzenia się z własnymi słabościami oraz żądza nowych przygód w życiu. Uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, która trasa jest dostosowana do ich możliwości.

  • WARRIOR: trasa łatwiejsza 5 km, z 20 przeszkodami, idealna dla wstępujących dopiero na ring Wojowników,
  • HERO: trasa o długości 10 km, naszpikowana 30 przeszkodami, w sam raz dla wprawionych w boju Bohaterów,
  • LEGEND: specjalna fala w każdym z miast tylko dla Orłów 10 km z 30 przeszkodami, (start w elitarnym gronie zawodników, którzy przeszli nasze eliminacje).

Organizator przygotuje również coś specjalnego dla najmłodszych rozrabiaków - mini tor Survival Race KIDS. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)