Mecz na szczycie tabeli Tauron 1.Ligi! Gwardia jedzie do Siedlec

piątek, 19.11.2021 14:35 160 0

Udana seria zwycięstw pozwoliła Chemeko-System Gwardii Wrocław wspiąć się na trzecie miejsce w ligowej tabeli. W hitowo zapowiadającym się spotkaniu 10. kolejki TAURON 1.Ligi wrocławianie zagrają na wyjeździe z KPS-em Siedlce.
 
Rywale z Siedlec zajmują czwarte miejsce w tabeli i do trzeciej Gwardii tracą tylko trzy punkty. Wrocławianie – z dwudziestoma oczkami na koncie – tracą 5 punktów do liderującego BBTS-u Bielsko-Biała. Drugie miejsce, z takim samym dorobkiem punktowym co Gwardia, zajmuje MKS Będzin.
 
Mecz z KPS-em Siedlce nie będzie łatwym wyzwaniem. Zawodnicy z Mazowsza wygrali swoje ostatnie dwa spotkania, a na dziesięć meczów w tym sezonie wygrali aż siedem. Wrocławianie, dzięki dobrej serii zdecydowanie poprawili swoją sytuację w tabeli, która na początku sezonu nie była wymorzona.
 
- To nie jest jeszcze długa seria, musimy twardo stąpać po ziemi – podkreśla doświadczony lider Gwardzistów, czeski rozgrywający Lukas Tichacek.
 
Mecz z KPS-em będzie dla wrocławian kolejnym istotnym testem. Dość powiedzieć, że jedyne porażki siedlczanie odnieśli z BBTS-em Bielsko-Biała i MKS-em Będzin – dwiema najlepszymi ekipami trwającego sezonu, a także z zawsze groźną na własnym terenie Lechią Tomaszów Mazowiecki. KPS będzie przedostatnim wyjazdowym rywalem Gwardii w najbliższym czasie. Za tydzień wrocławianie zmierzą się z Chrobrym Głogów, a do stolicy Dolnego Śląska wrócą na początku grudnia. Wówczas na Orbitę przyjedzie wyżej wspomniana Lechia Tomaszów Mazowiecki.
 
Początek sobotniego meczu pomiędzy KPS-em Siedlce, a Chemeko-System Gwardią Wrocław  o 19:00.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)