komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 20 kwietnia 2019

Czeslawa, Agnieszki

Matka wyciągnęła swoje niemowlę z wózka i zaczęła je bić. Na pomoc dziecku ruszyli przechodnie!

poniedziałek, 11.2.2019 08:00 , komentarze: 2 , odsłony: 4700
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę, która podczas spaceru ze swoim dzieckiem nagle wyciągnęła niemowlę z wózka i zaczęła je bić. Na te drastyczne sceny zareagowali przechodnie, odbierając dziecko kobiecie oraz dzwoniąc po policję. 

       Fot. Pixabay

 

Policjanci z wrocławskiej komendy miejskiej, podjęli natychmiastowe działania i zatrzymali nietrzeźwą kobietę podejrzaną o pobicie swojego miesięcznego syna. Została zauważona przez przechodniów, którzy od razu odebrali jej niemowlaka i powiadomili policję. Chłopczyk trafił do szpitala, a kobieta mająca ponad promil alkoholu organizmie, prosto do aresztu. Po tym jak 34-latka wytrzeźwiała, funkcjonariusze wykonali wstępne czynności procesowe z jej udziałem, a dziś będą one kontynuowane w prokuraturze. Później dalsze decyzje w sprawie kobiety, podejmie sąd.

 

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, interweniowali w związku ze zgłoszeniem otrzymanym od mieszkańców, które dotyczyło zauważenia kobiety bijącej swoje małe dziecko.

 

Policjanci niemal natychmiast byli na miejscu i zatrzymali podejrzaną. Miała ponad promil alkoholu w organizmie.

 

34-latka trafiła prosto do aresztu, a niemowlak odebrany kobiecie przez przechodniów, został przewieziony karetką do jednego z miejscowych szpitali. Obecnie przebywa pod opieką lekarzy.

 

Sprawdzenia w policyjnej bazie danych potwierdziły, że zatrzymaną przez funkcjonariuszy osobą jest kobieta poszukiwaną za kradzieże mienia.

 

Wczoraj, po tym jak wytrzeźwiała będąc w policyjnym areszcie, funkcjonariusze wykonali wstępne czynności procesowe z jej udziałem.

 

Dziś zaplanowano kolejne przesłuchanie w prokuraturze, gdzie jak wynika z zabezpieczonego przez śledczych materiału dowodowego, usłyszy zarzuty. 

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Taka Madka no patrz
środa, 13.02.2019 07:50 autor: Xxx
Co za Madka , prócz kary wiezienia , kastracja polegajaca...
poniedziałek, 11.02.2019 18:48 autor: autor

poniedziałek, 15.4.2019 09:25
2
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki