komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 27 września 2020

Wincentego, Mirabeli

Lime świętuje Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu we Wrocławiu!

poniedziałek, 16.9.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 327
kategorie artykułu:

Lime wspiera inicjatywy miejskie związane z nową, bezpieczną mobilnością i dołącza do obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Firma nieodpłatnie udostępni swoje hulajnogi i zrealizuje szkolenia bezpiecznej jazdy podczas wydarzeń w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

W najbliższą niedzielę rozpoczyna się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu – coroczne wydarzenie zainicjowane przez Komisję Europejską, poświęcone czystej, współdzielonej i inteligentnej mobilności. Przez cały tydzień 16-22 września w całej Unii Europejskiej instytucje samorządowe, organizacje miejskie, placówki edukacyjne oraz przedsiębiorstwa będą promować innowacyjne i niskoemisyjne środki transportu.

Lime doskonale wpisuje się w ideę wydarzenia, dlatego firma przyłącza się do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w dziesiątkach miast w Europie. W Polsce firma uczestniczy w obchodach w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu:

  • w Poznaniu w najbliższą niedzielę, 15 września Lime przyłączy się do pikniku rodzinnego z okazji ETZT (adres: Franowo Zajezdnia MPK, ul. Szwajcarska), 
  • w Warszawie w sobotę 21 września firma weźmie udział w obchodach Dni Transportu Publicznego (adres: Zajezdnia autobusowa „Ostrobramska”, ul. Ostrobramska 38),
  • we Wrocławiu w niedzielę 22 września Lime dołączy do obchodów Dnia bez Samochodu (adres: plac Tadeusza Kościuszki). 

W ramach wszystkich wydarzeń Lime bezpłatnie udostępni swoje hulajnogi odwiedzającym. Obecni na miejscu trenerzy wyjaśnią jak korzystać z aplikacji, a także udzielą wskazówek jak bezpiecznie i odpowiedzialnie poruszać się na hulajnogach w obrębie miasta. Osoby, które przejdą szkolenie będą również miały szansę na otrzymanie na własność stylowych kasków. 

Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu Lime zaoferuje również kody umożliwiające nowym użytkownikom aplikacji darmowy przejazd do wysokości 10 złotych (14 minut). W zależności od miejsca zamieszkania będzie to odpowiednio:

  • ETZTWARSZAWA
  • ETZTWROCLAW
  • ETZTPOZNAN
 

Wasze komentarze

czwartek, 24.9.2020 13:40
wtorek, 22.9.2020 10:14
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki