Ligowy, mikołajkowy i…darmowy! W niedzielę mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki!

środa, 1.12.2021 12:10 297 0

Chemeko-System Gwardia Wrocław wraca do Hali Orbita! Po trzech wyjazdowych sprawdzianach, na Gwardzistów czeka domowy test. Do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdża niewygodny rywal – Lechia Tomaszów Mazowiecki. Kibice zobaczą to spotkanie całkowicie za darmo, a na fanów czeka wiele niespodzianek!
 
- Chcemy, aby podczas mikołajkowego meczu w Hali Orbita panowała niesamowita atmosfera. Przygotowaliśmy dla was wiele niespodzianek - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Połączmy siły i wspólnie dopingujemy nasz zespół - zapewnia prezes klubu Łukasz Tobys.
 
Darmowa wejściówka to nie jedyna gratka, którą dla kibiców przygotował klub. Pierwszych pięćdziesięciu kibiców otrzyma książkę – „Dziewczyny z brązu, chłopaki ze złota” – zbiór wywiadów z legendami polskiej siatkówki. Pomyślano także o najmłodszych, dla których przygotowano strefę wraz ze Świętym Mikołajem! Lubiący wyzwania będą mogli sprawdzić się w konkursach i zabawach. Nie zabraknie także strefy foodtrucków. Podsumowując – każdy znajdzie coś dla siebie!
 
Gwardziści w ligowej tabeli znajdują się na czwartym miejscu, podczas gdy ich rywale z województwa łódzkiego plasują się na szóstej pozycji. Choć tomaszowianie słyną ze znakomitej gry na własnym terenie (pokonanie Visły Bydgoszcz i BBTS-u Bielska-Biała), to na wyjazdach również potrafią być groźnym rywalem.
 
Wrocławianie do własnej hali wracają po blisko miesiącu. Poprzedni mecz w Hali Orbita siatkarze Rainera Vassiljeva rozegrali 6 listopada, pokonując Exact Systems Norwida Częstochowa. - Mieliśmy czas na odpoczynek i treningi. W pełni koncentrujemy się na kolejnym wyzwaniu! – mówi estoński trener Gwardzistów.
 
Mecz będzie szczególnym spotkaniem dla dwóch zawodników Chemeko-System Gwardii Wrocław. Mateusz Frąc i Adrian Mihułka w przeszłości bronili barw tomaszowskiej Lechii. Atakujący wraz z Lechistami dotarł do finału 1. Ligi w sezonie 2017/2018. Libero występował w Tomaszowie Mazowieckim sezon później – w rozgrywkach 2018/2019.
 
Mecz Chemeko-System Gwardia Wrocław – Lechia Tomaszów Mazowiecki odbędzie się w najbliższą niedzielę, 5 grudnia o 18:00. Widzimy się w Hali Orbita!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)