Letni jarmark winyli, antyków i porcelany

poniedziałek, 4.7.2022 12:33 149 0

Również w ciepłe, letnie miesiące miłośnicy płyt winylowych, antyków i przedmiotów z duszą będą mogli spotkać się podczas jarmarków w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Lipcowa edycja wydarzenia odbędzie się już w czwartek 7 lipca. Stoiska antykwariuszy i lokalnych twórców będzie można odwiedzać do soboty 9 lipca w godzinach pracy galerii handlowej.

Wielbiciele przedmiotów z duszą, którzy poszukują niebanalnych pomysłów na ozdoby do domu czy prezenty dla bliskich coś dla siebie znajdą na jarmarku antyków, staroci, płyt winylowych i porcelany w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Przez trzy dni, od 7 lipca, odwiedzający znajdą na stoiskach wiele wyjątkowych produktów. Sprzedawcy przygotowali bogatą ofertę przedmiotów z porcelany, posrebrzane naczynia i zastawę stołową. Na jarmarku będzie można kupić także ozdobne lampy, witraże czy przedmioty z brązu. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób. 

Podczas targów coś dla siebie znajdą miłośnicy staroci! Na stoiskach będzie można kupić dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz z poprzednich epok, pamiątki z czasów PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję lub kupić upominek dla bliskiej osoby.

Jarmark antyków, staroci, płyt winylowych i porcelany odbędzie się w dniach 7-9 lipca w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ul. Francuskiej w Bielanach Wrocławskich. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu, czyli w czwartek i piątek od godziny 9:30 do godziny 21:00, a w sobotę od godziny 9:00 do godziny 21:00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)