komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

LC Corp inwestuje we Wrocławiu

poniedziałek, 19.8.2019 17:31 , komentarze: 0 , odsłony: 619
kategorie artykułu:

W lipcu firma LC Corp SA stała się właścicielem gruntu przy ulicy Kolejowej we Wrocławiu. Działka o powierzchni 5 428 m kw. została kupiona za blisko 32 mln złotych. Deweloper planuje na niej budowę nowoczesnego obiektu biurowego.       

LC Corp to grupa deweloperska realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe w sześciu największych miastach Polski. W portfolio nieruchomości biurowych spółki znajdują się warszawskie Wola Center i Wola Retro a także inwestycje w stolicy Dolnego Śląska – Sky Tower i Arkady Wrocławskie. W ostatnim czasie spółka zamknęła proces sprzedaży dwóch prestiżowych obiektów – katowickiego Silesia Star oraz wrocławskiego Retro Office House.  Obecnie firma przymierza się do realizacji kolejnej wrocławskiej inwestycji. Przy ulicy Kolejowej powstanie jeden z najnowocześniejszych obiektów biurowych w Polsce. 

- Chcemy, aby powstał tutaj budynek biurowy na miarę 21 wieku. Nasz obiekt wybudowany zostanie z szacunkiem dla okolicy i zastanej zabudowy. Jak zwykle podejmiemy współpracę z najlepszymi i doświadczonymi projektantami oraz wykonawcami, aby zapewnić sukces inwestycji przy ulicy Kolejowej - mówi Piotr Pirogowicz, Dyrektor Zarządzający LC Corp SA. 

LC Corp jest jednym z najprężniej działających deweloperów w Polsce, a zrealizowane przez spółkę inwestycje  należą do najbardziej charakterystycznych obiektów biurowych na mapach miast. Firma znalazła się na liście Diamentów 2019 magazynu Forbes. Zakup gruntu we Wrocławiu to kolejny, duży i ważny projekt firmy.

- Projektując nowoczesny obiekt we Wrocławiu przy ulicy Kolejowej staramy się już teraz przewidywać indywidualne potrzeby naszych przyszłych najemców. Jesteśmy w kontakcie z firmami dostarczającymi najnowocześniejsze rozwiązania i innowacyjne know-how dla obiektów biurowych – mówi Tomasz Wróbel, Członek Zarządu LC Corp SA. - Tworząc nasze obiekty, staramy się skupiać nie tylko na realizacji celów biznesowych, ale także na pozytywnym wkładzie projektu w rozwój okolicy, w tworzenie przestrzeni służących mieszkańcom - dodaje Tomasz Wróbel. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
czwartek, 17.9.2020 13:33
wtorek, 15.9.2020 14:32
poniedziałek, 14.9.2020 22:05
poniedziałek, 14.9.2020 15:03
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele