komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 17 stycznia 2021

Antoniego, Rościsława

Księgowość w sklepach internetowych

piątek, 27.11.2020 10:38 , odsłony: 127
kategorie artykułu:

W branży e-commerce podobnie jak w działalności stacjonarnej ważne jest odpowiednie zarządzanie księgowością. Dla osób, które chcą mieć pod kontrolą wszystkie dokumenty w jednym miejscu, wygodnym rozwiązaniem okazać się może księgowość online. Sprawdź, dlaczego warto postawić na księgowość online i ułatwić sobie zarządzanie firmą.

Księgowość e-commerce: dlaczego warto?

Interaktywne biura oferujące księgowość e-commerce to miejsca, w których pracują specjaliści bardzo dobrze obeznani w kwestiach księgowych. Rozpoczęcie współpracy z profesjonalistami niesie ze sobą wiele korzyści, wśród których wyróżnić można m.in.:

 • dostęp do wszystkich dokumentów firmowych przez całą dobę, z dowolnego miejsca, 7 dni w tygodniu,
 • wsparcie i stały kontakt z dedykowanym pracownikiem,
 • bezpieczne korzystanie z usług księgowych,
 • korzystanie z intuicyjnie opracowanej aplikacji, pozwalającej na niezakłócony kontakt z biurem, sprawne wystawianie faktur, czy przygotowywanie bieżących przelewów,
 • wsparcie nie tylko w kwestiach księgowych, ale również w kontakcie z ZUSem, czy obsługa kadr,
 • wygoda i oszczędność czasu dla konkretnej firmy,
 • możliwość korzystania z księgowości pełnej, jak i z księgowości uproszczonej,
 • łatwiejsze prowadzenie ewidencji,
 • zintegrowanie z ważnymi narzędziami e-commerce oraz z platformami handlowymi,
 • prosta obsługa dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych,
 • możliwość wykorzystania analiz sprzedaży i prognoz podatkowych sporządzonych przez ekspertów.

Księgowość internetowa: wykorzystywane rozwiązania 

Obsługa programów księgowych przygotowanych przez konkretne biura nie jest skomplikowana, dlatego też nadzór spraw księgowych nie stanowi żadnego problemu. Programy przeznaczone do księgowości online są również na bieżąco aktualizowane, wobec czego można spodziewać się, że będą zgodne z bieżącymi zapisami prawnymi. Profesjonalna księgowość e-commerce oferuje klientom posiadającym sklepy internetowe szereg narzędzi, jakie okażą się niezastąpione podczas prowadzenia własnej firmy. Zamiast zawozić faktury do biura rachunkowego, tracić niepotrzebnie czas, możesz w łatwy i wygodny sposób dodać jej zdjęcie lub skan do internetowego repozytorium, dzięki czemu dedykowany księgowy będzie mógł ją rozliczyć.

Księgowość e-commerce: rozliczenia z platform płatniczych

Są to zawsze rozwiązania wygodne, takie jak możliwość rozliczania przychodów ze sprzedaży w sieci za pośrednictwem PayPal, Stripe, czy PayU, co pozwala przedsiębiorcy zaoszczędzić sporo czasu. Można również wygodnie rozliczać się z zagranicznymi kontrahentami, stosując sprawdzony system MOSS. Rzetelne biuro oferujące usługę, jaką jest księgowość internetowa, pomoże również sprzedawcy rozliczać również reklamy umieszczane przez Facebook, Instagram, LinkedIn czy GoogleAds. W nowoczesnych aplikacjach, pozwalających na sprawną obsługę dostępne są różne narzędzia takie jak m.in.  moduł fakturowania, czy repozytorium dokumentów księgowych, co pozwoli sprawnie zarządzać finansami danego przedsiębiorstwa.

 

 
czwartek, 14.1.2021 12:31
1
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki