komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 1 grudnia 2020

Natalii, Eligiusza

Parkingi EuroPark we Wrocławiu dostępne w aplikacji SkyCash

wtorek, 22.9.2020 12:49 , komentarze: 0 , odsłony: 273
kategorie artykułu:

Do usługi mobiParking w aplikacji SkyCash dołączają 3 prywatne parkingi zarządzane przez firmę EuroPark na terenie Wrocławia. Początkowo, współpraca obejmie również parkingi w Warszawie oraz Lublinie. Wkrótce do listy dołączą kolejne parkingi z portfolio EuroPark, które obejmuje miejsca postojowe w ponad 40 miastach.

Parkingi EuroPark w aplikacji SkyCash znajdują się w spisie miast w usłudze mobiParking, z dopiskiem "EuroPark" przy wybranym mieście. Konkretny parking należy wybrać po określeniu sposobu parkowania (start/stop, na czas lub na kwotę), zaznaczając odpowiednią strefę. Koszt postoju za 1 godzinę różni się w zależności od lokalizacji i wynosi od 3 do 6 zł za rozpoczętą godzinę postoju. Parkingi Europark na terenie Wrocławia, dostępne od teraz w aplikacji SkyCash znajdują się przy ulicach Sokolniczej 30 i Bernardyńskiej 5 oraz na Placu Uniwersyteckim 15a.

Jak działa parkowanie ze SkyCash?

Aplikacja SkyCash daje użytkownikom kilka opcji płatności za parking: parkowanie na czas, na określoną kwotę lub za pomocą funkcji START-STOP. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad kosztami oraz czasem, który chce przeznaczyć na parkowanie. Możliwość opłacenia parkingu bezpośrednio w aplikacji sprawia również, że kierowca nie musi korzystać z parkometru, jeśli chce przedłużyć postój lub zakończyć go wcześniej

Aby móc dokonywać szybkich i bezpiecznych płatności za parkowanie, należy zacząć od zainstalowania aplikacji SkyCash na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Następny krok to dodanie pojazdu do usługi mobiParking, czyli wpisanie jego nazwy i numeru rejestracyjnego. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie oraz zasileniu Portmonetki SkyCash czy dodaniu karty płatniczej:

  •          znajdź dogodne miejsce parkingowe,
  •          oznacz swoje auto naklejką lub kartką "mobiParking",
  •          otwórz aplikację SkyCash i wejdź w kafelek „mobiParking”,
  •          wybierz miasto, w którym parkujesz oraz strefę, w której się znajdujesz,
  •          zaznacz metodę rozliczenia (START-STOP, na czas lub za kwotę), źródło płatności i kliknij przycisk "Rozpocznij parkowanie".

W aplikacji SkyCash kupisz również m.in. bilety komunikacji miejskiej we Wrocławiu, bilety do Multikina (Pasaż Grunwaldzki), a także bilety na przejazd Kolejami Dolnośląskimi. Wszystko to w jednym miejscu!

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 30.11.2020 15:08
poniedziałek, 30.11.2020 15:02
poniedziałek, 30.11.2020 09:51
poniedziałek, 30.11.2020 07:10
poniedziałek, 30.11.2020 06:31
piątek, 27.11.2020 21:28
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele