komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 25 października 2020

Darii, Wilhelminy

Dzień otwarty studiów magisterskich w WSB

środa, 11.9.2019 12:11 , komentarze: 0 , odsłony: 457
kategorie artykułu:

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza w sobotę 21 września na dzień otwarty studiów magisterskich. Zarządzanie, logistyka, turystyka i rekreacja, finanse i rachunkowość – o tych kierunkach studiów opowiedzą osobiście wykładowcy uczelni. Warto skorzystać z okazji i poznać ofertę, wrzesień to ostatni dzwonek, aby zapisać się na studia.

Dzień otwarty organizowany jest z myślą o osobach, które planują rozpoczęcie uzupełniających studiów magisterskich w roku akademickim 2019/2020 i w przyszłym. 

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 21 września br. w godz. 8:45-13:00 w auli Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu w budynku A przy ul. Fabrycznej 29-31. Wstęp jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy przez formularz online znajdujący się na stronie: www.wsb.pl/wroclaw.

- Zaprezentujemy kierunki studiów II stopnia, opowiemy o tym, jak połączyć studia magisterskie z podyplomowymi, a na pytania publiczności odpowiedzą osobiście wykładowcy WSB. Na dzień otwarty zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem studiów magisterskich, zarówno naszych absolwentów studiów I stopnia jak i osoby, które jeszcze nie studiowały w WSB, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania - mówi Katarzyna Saranek, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

 

W programie dnia otwartego znajdują się cztery prelekcje poświęcone kierunkom studiów magisterskich – zarządzaniu, logistyce, turystyce i rekreacji oraz finansom i rachunkowości. Wystąpienia poprowadzą menedżerowie kierunków.

- Menedżerowie kierunków to wykładowcy, którzy w WSB zarządzają rozwojem danego kierunku. Czuwają nad programami studiów, wdrażaniem innowacji, relacjami ze środowiskiem biznesowym. To dzięki nim nasi studenci odbywają wizyty studyjne w renomowanych firmach i korzystają z wiedzy wykładowców-praktyków. Dzień otwarty stanowi okazję, aby ich poznać, porozmawiać, zadać pytania o wybrany kierunek studiów - mówi Katarzyna Saranek.

Wszystkie kierunki uzupełniających studiów magisterskich w WSB we Wrocławiu realizowane są również na studiach I stopnia, czyli licencjackich i inżynierskich. Dzięki temu studia magisterskie mogą być kontynuacją wybranego już kierunku studiów lub stanowić okazję do zmiany. Podczas dnia otwartego przedstawione zostaną różnice w programach studiów na I i II stopniu a także zaprezentowane będą możliwości połączenia studiów magisterskich z powiązanymi tematycznie studiami podyplomowymi. Rozwiązanie to dostępne jest na kierunkach zarządzanie, finanse i rachunkowość oraz logistyka i pozwala na uzyskanie dwóch dyplomów w dwa lata – ukończenia studiów magisterskich oraz podyplomowych.

Wrzesień to ostatnia okazja by zapisać się na studia i rozpocząć je w roku akademickim 2019/2020. W ofercie WSB we Wrocławiu dostępne są studia stacjonarne, niestacjonarne, dualne oraz studia prowadzone metodą projektową, które trwają 3 semestry. Na kierunkach uzupełniających studiów magisterskich do wyboru są 22 specjalności, z których część objęta jest dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej. Osoby, które zapiszą się na studia do 16 września br. otrzymają zniżki.

 

Wasze komentarze

piątek, 23.10.2020 11:48
środa, 21.10.2020 09:11
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki