Rusza sprzedaż inwestycji B Urban. 452 mikroapartamenty w biznesowym centrum Wrocławia

wtorek, 10.9.2019 09:29 1196 0

Podczas wrześniowych targów Nowy Dom Nowe Mieszkanie wrocławski deweloper Inwestgrupa po raz pierwszy zaprezentuje swój najnowszy projekt, który trafia właśnie do sprzedaży. Inwestycja mieści się przy ulicy Jaworskiej 4. 

W B Urban dominują dwa typy lokali: 419 ustawnych kawalerek oraz 33 dwupokojowych mieszkań. Wszystkie będą w pełni umeblowane. Powierzchnie sięgają od 25,58 do 37 mkw. Do niektórych z nich przynależą balkony. 

Tym, co wyróżnia projekt, są liczne części wspólne: począwszy od pralni, przez kawiarnię, czy przestrzeń co-workingową. Na terenie inwestycji znajdzie się także stacja rowerów miejskich. B Urban cechuje staranna, ergonomiczna aranżacja, która pozwala optymalnie wykorzystywać przestrzeń mieszkalną, a jednocześnie wydzielić w lokalu część dzienną i nocną.

Budynek został zaprojektowany głównie z myślą o zakupie inwestycyjnym. Przewidywana stopa zwrotu to 7% rocznie. Obiekt w całości jest zarządzany przez operatora. Inwestor planuje także stworzenie aplikacji służącej do zarządzania lokalem: z osobnym panelem dla właścicieli i najemców. Najemca docelowy to pracownik pobliskich korporacji lub student okolicznych uczelni – osoba, która zaczyna swoje samodzielne życie, chce mieszkać w dogodnej lokalizacji, nie tracić czasu na codzienne dojazdy, a jednocześnie mieć pod ręką wszystko, czego potrzebuje na co dzień.

Dużą zaletą B Urban jest lokalizacja w samym centrum biznesowym Wrocławia. W okolicy mieszczą się liczne biurowce i globalne korporacje – m.in. Nokia, Dolby, Pfleiderer, IBM czy Techland. Łącznie tereny te dają zatrudnienie 25 tysiącom osób. Biorąc pod uwagę także okoliczne uczelnie: Wyższą Szkołę Bankową czy Dolnośląską Szkołę Wyższą, będzie to dobre miejsce na pierwsze lokum dla studenta – komentuje Piotr Borowy z biura sprzedaży dewelopera Inwestgrupa. – Projektując założenia inwestycji, przeprowadziliśmy badania preferencji osób wynajmujących mieszkania w dzielnicy Fabryczna. To właśnie z analiz ich potrzeb wynika charakter naszej nowej inwestycji, dostępność przestrzeni wspólnych czy sposób, w jaki urządzamy lokale.

B Urban w najwyższym punkcie liczy 13 kondygnacji. Przewidziany został również podziemny garaż wielostanowiskowy oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna AP Szczepaniak. 

Ceny lokali zaczynają się od 199 000 zł netto. Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na III kwartał 2021 r. Więcej informacji: www.burban.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)