komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 27 września 2020

Wincentego, Mirabeli

Fintech Day in Wrocław – o nowinkach technologicznych w branży finansowej

piątek, 26.4.2019 08:30 , komentarze: 0 , odsłony: 992
kategorie artykułu:

Już po raz trzeci Wrocław stanie się areną dyskusji finansistów o nowych technologiach w branży. Wszystko to za sprawą konferencji Fintech Day in Wrocław, która odbędzie się 13 czerwca 2019 roku. Podczas wydarzenia, przy współudziale polskich i zagranicznych ekspertów, zostaną poruszone aktualnie najistotniejsze zagadnienia sektora fintech.

Konferencja została podzielona na cztery bloki tematyczne: Bank-Tech – poświęcony nowym technologiom w sektorze bankowym, Comm-Tech – dedykowany szerokiej komunikacji branży finansowej, IT-Tech – dotyczący rozwiązań informatycznych w branży oraz Loan-Tech – traktujący o tym, czym są nowe technologie dla sektora pożyczkowego. Podczas każdego z modułów konferencji odbędą się prelekcje oraz panele dyskusyjne, w trakcie których zaproszeni eksperci podejmą polemikę na tematy branżowe, podzielą się swoimi doświadczeniami w pracy z nowymi technologiami oraz odpowiedzą na pytanie, dokąd zmierza fintech w rozumieniu rozwiązań dostarczanych całemu rynkowi.

- Chcemy stworzyć przestrzeń przyjazną wymianie myśli, opinii i branżowych doświadczeń – mówi Rafał Tomkowicz ze Sfery Finansów S.A., organizator Fintech Day in Wrocław. – Eventy o tematyce fintech cieszą się od kilku lat rosnącym zainteresowaniem, co potwierdza, że branża finansowa jest otwarta na innowacje.

Gościem honorowym konferencji będzie Michael Haenlein – Profesor Marketingu w europejskiej szkole biznesowej ESCP Europe. Jednak na scenie pojawi się więcej ciekawych osobowości, m.in. Dr Barbara Mróz Gorgoń – Adiunkt w Katedrze Marketingu uniwersytetu Ekonomicznego, Maciej Kloze – Vice Prezes Zarządu TU Europa, Piotr Przedlacki – Prezes Zarządu Fines S.A., Damian Ziąber – Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Grupy PZU.

Fintech Day in Wrocławto wydarzenie skierowane do reprezentantów instytucji bankowych, firm pośrednictwa finansowego, instytucji pożyczkowych, dostawców usług i produktów na rynku fintech oraz firm IT dostarczających rozwiązania dla rynku finansowego. Ponadto, przygotowane przez organizatorów panele dyskusyjne z pewnością zainteresują także przedstawicieli firm ubezpieczeniowych, windykacyjnych, kancelarie prawne oraz założycieli startup-ów i osoby szukające ciekawego modelu biznesowego w branży finansowej.

Konferencja odbędzie się w hotelu Mercure w samym sercu Wrocławia. Koszt uczestnictwa wynosi 349 zł netto do dnia 31.05.2019 r. oraz 499 zł w czerwcu. Liczba miejsc jest ograniczona. 

 

Wasze komentarze

czwartek, 24.9.2020 13:40
wtorek, 22.9.2020 10:14
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki