komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 1 października 2020

Danuty, Remigiusza

Kino Nowe Horyzonty nominowane do prestiżowej nagrody

czwartek, 5.9.2019 07:00 , komentarze: 0 , odsłony: 902
kategorie artykułu:

Wrocławskie Kino Nowe Horyzonty zostało nominowane do12. edycji Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej – jedynych polskich nagród za znaczące osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji polskiego kina. Przyznawane od 2008 roku Nagrody PISF są szczególnym wyróżnieniem w branży filmowej, doceniającym pracę osób i instytucji niezwiązanych z produkcją filmów. Kino Nowe Horyzonty zostało nominowane obok Kina Fenomen w Kielcach oraz Kina Elektronik w Warszawie.

       Fot. BTW Photographers 

- Dziękujemy Kapitule za to wyróżnienie! Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych Widzów, którzy dostarczają nam mnóstwo energii, aby prowadzić nowatorskie i odważne kino. Uroczysta gala wręczenia Nagród PISF odbędzie się 17 września, w podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - mówią przedstawiciele kina. 

21-29.09 – 6. Festiwal Filmowy Kino Dzieci | Bilety już w sprzedaży! [Więcej]

Filmy dla młodych widzów to niezwykle barwny i różnorodny, ale wciąż niedoceniony segment sztuki filmowej. Festiwal Kino Dzieci nadrabia to niedopatrzenie – już po raz szósty prezentując przegląd najnowszych i najciekawszych produkcji dla dzieci z całego świata. Oprócz pokazów filmowych, w programie znajdą się m.in. warsztaty dla rodziców oraz dyskusje. Zapraszamy widzów w wieku 4-12 lat (i zapewniamy, że dorośli też nie będą się nudzić).

10.09 (wtorek), godz. 19:00 – pokaz przedpremierowy „Mowy ptaków” + spotkanie z Xawerym Żuławskim i Sebastianem Fabijańskim [Więcej]

Wyjątkowe, zrealizowane z rozmachem i artystycznym szaleństwem dzieło Xawerego Żuławskiego będzie można zobaczyć w Kinie Nowe Horyzonty zanim trafi do regularnej dystrybucji. Po pokazie zapraszamy na spotkanie z reżyserem i Sebastianem Fabijańskim, odtwórcą głównej roli.

12.09 (czwartek), godz. 21:00 – „Iris. Opera kosmiczna” zespołu Justice [Więcej]

Unikalne połączenie muzyki, kina i wizualizacji. „Iris. Opera kosmiczna” to półtorej godziny nowatorskiego show, sfilmowanego wyłącznie dla widzów kinowych. Całość przygotowała legenda electro house – zespół Justice, laureaci nagród Grammy i MTV.

19.09 (czwartek), godz. 19:30 – Między słowami. Filmowe spotkania psychoanalityczne: „O krok od sławy” [Więcej]

W ramach cyklu „Między słowami” zachęcamy do wspólnego spoglądania na film z różnych perspektyw, analizowania i poszukiwania nowych znaczeń. Na otwarcie – nagrodzony Oscarem film Morgana Nevilla, portret chórzystek i chórzystów, pozostających w cieniu sławy największych gwiazd muzyki XXI wieku.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 28.9.2020 17:46
czwartek, 24.9.2020 11:03
poniedziałek, 21.9.2020 10:23
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele